מתה הצעירה שנדקרה בידי בעלה

מתה מפצעיה מלקם טסרה בת ה-24, שנדקרה בתחילת השבוע בראשון לציון. מעצרו של בעלה - החשוד שדקר אותה לעיני בתה בת ה-8 לאחר שרצתה להיפרד ממנו – הוארך עד יום שני הקרוב, וכעת הוא צפוי להיות מואשם ברצח

התקיפה הפכה לרצח: מלקם טסרה, בת 24 שנדקרה בתחילת השבוע ע"י בעלה בביתם בראשון לציון, לעיני בתה בת ה-8, מתה היום מפצעיה בבית החולים אסף הרופא.

בעלה של טסרה נמצא במעצר עד ליום שני הקרוב, ואז סביר להניח שיוארך מעצרו. כתב האישום נגדו טרם הוגש, אך ככל הנראה סעיף האישום יהיה "רצח".

ביום שני האחרון, סמוך לשעה 22:00, נמסר למד"א מרחב איילון, על אישה שנמצאה דקורה ברחוב ש"י עגנון בעיר. היא פונתה לבית החולים במצב אנוש לאחר שקיבלה במקום טיפול ראשוני. חמישה ימים לאחר שנאבקה על חייה בבית החולים, מתה היום מפצעיה. בעלה החשוד בדקירה נפצע קל, לאחר שכנראה ניסה לשים קץ לחייו. הוא נעצר על ידי כוחות המשטרה.

מחקירת המקרה עולה כי הבעל דקר את אשתו כשהוא בגילופין, לעיני הוריהם ובתה בת ה-8 של האישה, מנישואיה הראשונים. שכניהם של בני הזוג, שהתחתנו לפני שמונה חודשים בלבד, הזעיקו את כוחות המשטרה. אמו של החשוד בדקירה, ואחיה של הנדקרת נפצעו קל וקיבלו טיפול במקום על ידי צוות של מגן דוד אדום.

לפני שלוש שנים, באותו בניין בראשון לציון, נרצחה על ידי בעלה צאקולה צאקול - אם לתשעה ילדים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק