הנרצח בנתניה: הרג צעירה ונמלט

הותר לפרסום שמו של העבריין שחוסל אמש בנתניה: יוסי תורג'מן. לפני שנה סיים תורג'מן לרצות עונש מאסר של שנתיים וחצי, לאחר שדרס למוות צעירה בפרדס חנה, בעת שניסה להימלט משוטרים שרדפו אחריו בדרכו לחסל עבריין אחר

יוסי תורג'מן הוא העבריין שחוסל אמש בשכונת רמת פולג בנתניה, כך הותר לפרסום אחר הצהריים. בדיקת עברו הפלילי של תורג'מן - שנמצא אמש ללא רוח חיים בדירה ששימשה על פי החשד מועדון למשחק קלפים - העלתה כי לפני שנה סיים לרצות עונש מאסר של שנתיים וחצי.

תורג'מן נשלח למאסר לאחר שדרס למוות את מירב גבאי ז"ל בפרדס חנה, בעת שניסה להימלט משוטרים שרדפו אחריו בדרכו לחסל עבריין אחר. חברו מרק חננייב, נפצע אמש קשה בתקרית בנתניה. צו איסור פרסום הוצא על שאר הפרטים, ועדיין לא נעצרו חשודים בחיסול.

הערכה: חיסול חשבונות בעולם התחתון

תורג'מן בן ה-28 נורה אמש בראשו וחברו נפצע קשה במהלך קטטה שפרצה בדירה ברחוב הסחלב הנמצא בשכונת רמת פולג בעיר.

האדם שנפצע קשה מהירי עוד הצליח לצאת מן הדירה בכוחות עצמו בניסיון לחלץ את עצמו לבית החולים לניאדו בעיר, אך התמוטט באמצע הדרך ובסופו של דבר התגלה על ידי צוות מד"א שפינה אותו לבית החולים בעיר.

הדובר המבצעי של מד"א, זכי הלר, סיפר כי לאחר השעה 1:00 נמסר למרחב שרון של מד"א על שני פצועי ירי ברחוב סחלב בנתניה. "לאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו של אחד מהם, כאשר השני פונה במצב קשה לבית החולים לניאדו בעיר", הוסיף.

לאחר הדיווח על היריות בדירה, הגיעו למקום כוחות גדולים של משטרת מחוז המרכז במשטרה, וכאשר נכנסו החוקרים לזירת הרצח, התגלו במקום מספר שולחנות קלפים - דבר המחזק את הסברה במשטרה כי במקום נכחו אנשים נוספים בעת אירוע הירי, וכי מדובר ברצח על רקע פלילי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק