רצח בנתניה: בן 20 נורה למוות

כוחות גדולים של משטרה הגיעו הלילה לדירה בשכונת רמת פולג בנתניה, לאחר דיווח שהתקבל על יריות שנורו באחת הדירות. כאשר הגיעו למקום גילו צעיר כבן 20 ללא רוח חיים, וכאשר סרקו את האזור גילו את חברו לאחר שהתמוטט ברחוב - מצבו קשה. במשטרה חושדים כי הדירה שימשה מועדון למשחקי קלפים

לילה אלים בנתניה: גבר בשנות ה-20 לחייו נורה בראשו וחברו נפצע קשה במהלך קטטה שפרצה בדירה ברחוב הסחלב הנמצא בשכונת רמת פולג בעיר.

האדם שנפצע קשה מהירי עוד הצליח לצאת מן הדירה בכוחות עצמו בניסיון לחלץ את עצמו לבית החולים לניאדו בעיר, אך התמוטט באמצע הדרך ובסופו של דבר התגלה על ידי צוות מד"א שפינה אותו לבית החולים בעיר.

הדובר המבצעי של מד"א, זכי הלר, סיפר כי לאחר השעה 1:00 נמסר למרחב שרון של מד"א על שני פצועי ירי ברחוב סחלב בנתניה. "לאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו של אחד מהם, כאשר השני פונה במצב קשה לבית החולים לניאדו בעיר", הוסיף.

לאחר הדיווח על היריות בדירה, הגיעו למקום כוחות גדולים של משטרת מחוז המרכז במשטרה, וכאשר נכנסו החוקרים לזירת הרצח, התגלו במקום מספר שולחנות קלפים - דבר המחזק את הסברה במשטרה כי במקום נכחו אנשים נוספים בעת אירוע הירי, וכי מדובר ברצח על רקע פלילי.