תיעוד: כך שוסף גרונו של פקיד הבנק

בחודש שעבר שוסף גרונו של אבי אילוז, פקיד בסניף "בנק המזרחי" בבאר שבע, על ידי אחד הלקוחות – ללא שום סיבה. היום קובע בית המשפט שהדוקר אינו כשיר לעמוד לדין. במקביל, מתקבלות הערב תמונות ממצלמות האבטחה בבנק, המתעדות את רקע התקיפה – לעיני הלקוחות והעובדים המבועתים. כך זה נראה

סניף "בנק המזרחי" בבאר שבע, לפני שלושה שבועות. לקוח שהסתובב בסניף קם מכסאו, ניגש לדלפק וללא שום סיבה והתראה מוקדמת שולף סכין יפנית ודוקר לעיני הלקוחות ועובדי הבנק ההמומים את אבי אילוז, פקיד הבנק. האירוע הזה, שיכול היה להסתיים בטרגדיה, תועד רגע אחר רגע במצלמות האבטחה של הבנק.

אילוז הצליח להשליך לעברו כיסא, לרוץ החוצה ולהתמוטט. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים סורוקה במצב קשה. ביום שלאחר מכן סיפר כי היה "הבדל של חצי סנטימטר במעשה היה גורם למותו".

זמן קצר לאחר האירוע מאבטח הבנק שהוזעק למקום מגיע עם אקדח שלוף. לקוחות הבנק - ולאחר מכן השוטרים, הצליחו להשתלט על החשוד בדקירה ועוצרים אותו. כעבור מספר ימים הואשם הדוקר בחבלה בכוונה מחמירה, שהעונש המירבי עליה הוא 20 שנות מאסר.

אילוז עדיין לא התאושש

מיד לאחר מכן נדרש לעבור בדיקה פסיכיאטרית, ממנה עלה כי הוא אינו כשיר לעמוד לדין וגם כי הוא אינו אחראי למעשיו. בית המשפט קיבל את ממצאי הבדיקה, והורה על הפסקת ההליכים המשפטיים נגד הנאשם.

ההליך המשפטי נגד הדוקר הסתיים, אך אילוז פקיד הבנק עדיין לא התאושש. היום בו יחזור לעבודתו - עדיין נראה רחוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק