הגננת של הילדות שנרצחו ברעננה: "אני עומדת כאן ומכה על חטא"

רעננה הוכתה בהלם לאחר היוודע דבר הרצח הכפול של נטלי ורוני אלוני. מי שהייתה מזועזעת במיוחד הייתה הגננת של אחת הבנות, שביקשה מהרשויות לעשות בדק בית, מכיוון שלטענתה הכתובת הייתה על הקיר

דקות לאחר הרצח הכפול ברעננה, הגיעו אנשים רבים לרחוב בו הוא התבצע. מהראשונות שהגיעו למקום הייתה הגננת של שתי הבנות, שסיפרה על תחושותיה הקשות. "אני גם חברה של המשפחה, ואחת הבנות הייתה אצלי בגן במשך שנה. אני עומדת כאן ומכה על חטא - כמו שכל אחד מכם צריך לעשות".

בדבריה התכוונה הגננת לעובדה שהמשפחה הייתה מוכרת מזה זמן רב לרשויות הרווחה, שניסו לעזור ולטפל במשפחה באופן אינטנסיבי. למרבה הצער, גם הטיפול הממושך והיסודי לא עזר והתוצאות היו קשות. "הרשויות צריכות עכשיו לבדוק את עצמן, ולראות אם הן עשו הכל כדי למנוע את הרצח המזעזע הזה", הוסיפה הגננת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

שתי אחיות עם סימני אלימות וחניקה

רצח כפול בשרון: גופותיהן של נטלי ורוני אלוני, בנות 4 ו-6, נמצאו בצהריים ללא רוח חיים בדירתן ברחוב המעלות ברעננה, כשעליהן סימני אלימות וחניקה. המשטרה עצרה את אמן שהודתה במעשה.

סמוך לשעה 13:20 הוזעקו כוחות מד"א לבית לאחר שהאב מצא את שתי הבנות במיטתן ללא רוח חיים כשעל גופן סימני אלימות קשים. "לא נותר אלא לקבוע את מותן", ציין זכי הלר, דובר מד"א, והוסיף כי על פי ההערכה הן נרצחו שעות ספורות קודם לכן.

שוטרי מרחב השרון עצרו את האם בחשד שרצחה את שתי הילדות וזו הודתה במעשה המזעזע וסיפרה כיצד חנקה אותן למוות. אבי הבנות, שאלה הם נישואיו השניים, נלקח אף הוא למתן עדות, כמו גם אחיה של האם שנחקר בחשד למעורבות ברצח. במקביל ניסו השוטרים להסביר לבני המשפחה ההמומים מה אירע בתוך הבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק