"המשפחה מוכרת היטב לגורמי הרווחה"

מה גרם לאם מרעננה להודות ברצח שתי בנותיה הקטנות? המשפחה שמתגוררת ברחוב המעלות 5 בעיר מוכרת היטב לשירותי הרווחה. האם עצמה ידועה כסובלת מבעיות נפשיות. לאב, שגילה באופן מחריד את גופותיהן של בנותיו, אלו נישואים שניים ויש לו שני ילדים מנישואיו הראשונים. גם אחיה של האם עוכב לחקירה

מה קרה היום בבית המשפחה שמתגוררת ברחוב המעלות 5 ברעננה? סמוך לשעה 13:00 בצהריים נכנס לדירה אב המשפחה וגילה את גופות שתי בנותיו הקטנות, בנות 4 ו-6, במיטתן - לאחר שנחנקו למוות.

החשודה המרכזית ברצח הכפול היא אמן של הבנות, בשנות ה-40 לחייה. היא אשתו השנייה של האב, לו יש שני ילדים מנישואיו הקודמים. המשפחה, כך נודע לחדשות 2 באינטרנט, מוכרת היטב לשירותי הרווחה. האם עצמה אף מוכרת לשירותי הבריאות ולמשפחתה כסובלת מבעיות נפשיות.

במשטרה אמרו בצהריים כי בכוונתם לחקור גם את האב ואת אחיה של האם, שככל הנראה שהה במקום באותה עת, בנוסף לאם עצמה שנמצאת כעת בחקירה. זמן קצר לאחר שהגיעו השוטרים לדירת המשפחה בקומה השלישית, הודתה האם  בפני החוקרים במעשה הקשה ונעצרה.

שתי אחיות עם סימני אלימות וחניקה

רצח כפול בשרון: גופותיהן של שתי אחיות בנות 4 ו-6 נמצאו בצהריים ללא רוח חיים בדירתן ברחוב המעלות ברעננה, כשעליהן סימני אלימות וחניקה. המשטרה עצרה את אמן שהודתה במעשה. בני המשפחה היו מוכרים לשירותי הרווחה בעיר.

סמוך לשעה 13:20 הוזעקו כוחות מד"א לבית לאחר שהאב מצא את שתי הבנות במיטתן ללא רוח חיים כשעל גופן סימני אלימות קשים. "לא נותר אלא לקבוע את מותן", ציין זכי הלר, דובר מד"א, והוסיף כי על פי ההערכה הן נרצחו שעות ספורות קודם לכן.

"את הצעקות של האב שמעו כבר מהכניסה לבניין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דניאל מאיחוד הצלה גוש דן, שנאלץ להתמודד עם המראות הקשים וניסה לשווא לסייע לילדות: "חיפשנו סימני חיים אך לא מצאנו". לדבריו, אמן של השתיים ביקשה לראות את הבנות אותן חנקה במו ידיה. 

שוטרי מרחב השרון עצרו את האם בחשד שרצחה את שתי הילדות וזו הודתה במעשה המזעזע וסיפרה כיצד חנקה אותן למוות. אבי הבנות, שאלה הם נישואיו השניים, נלקח אף הוא למתן עדות, כמו גם אחיה של האם שנחקר בחשד למעורבות ברצח. במקביל ניסו השוטרים להסביר לבני המשפחה ההמומים מה אירע בתוך הבית.

ראש העיר נחום חופרי שהגיע למקום הביע זעזוע עמוק מהמקרה והתקשה לעכל את הטרגדיה. "ילדות בנות 4 ו-6, אין יותר קשה מזה", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק