חשד: אם רצחה את שתי בנותיה הקטנות ברעננה

כוחות משטרה שהגיעו לבית ברחוב המעלות ברעננה גילו מחזה מחריד: נטלי ורוני אלוני אחיות בנות 6 ו-4 נמצאו במיטתן כשסימני אלימות על גופן. צוותי מגן דוד אדום קבעו את מותן במקום. האם נעצרה והודתה במעשה

רצח כפול בשרון: גופותיהן של שתי האחיות נטלי ורוני אלוני בנות 6 ו-4 נמצאו בצהריים ללא רוח חיים בדירתן ברחוב המעלות ברעננה, כשעליהן סימני אלימות וחניקה. המשטרה עצרה את אמן מיכל אלוני, תושבת העיר בשנות ה-40 לחייה, שהודתה במעשה. בני המשפחה היו מוכרים לשירותי הרווחה בעיר בשל בעיות פסיכיאטריות של האם.

סמוך לשעה 13:20 הוזעקו כוחות מד"א לבית לאחר שהאב מצא את שתי הבנות במיטתן ללא רוח חיים כשעל גופן סימני אלימות קשים. "לא נותר אלא לקבוע את מותן", ציין זכי הלר, דובר מד"א, והוסיף כי על פי ההערכה הן נרצחו שעות ספורות קודם לכן.

"את הצעקות של האב שמעו כבר מהכניסה לבניין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דניאל, כונן הצלה גוש דן, שנאלץ להתמודד עם המראות הקשים וניסה לשווא לסייע לילדות: "חיפשנו סימני חיים אך לא מצאנו". לדבריו, אמן של השתיים ביקשה לראות את הבנות אותן חנקה במו ידיה. 

מפרטים נוספים שהגיעו מזירת האירוע, עולה כי שתי הילדות גרו אצל אמה של החשודה ברצח. לזירת האירוע הגיעה גם גרושתו של האב, שלו יש שלושה ילדים נוספים מנישואיו הקודמים, הגדולה שבהם בת 17. עוד ידוע כי בדירה התגורר גם אחיה של האם.

איך מסבירים רצח של ילדות?

שוטרי מרחב השרון עצרו את האם בחשד שרצחה את שתי הילדות וזו הודתה במעשה המזעזע וסיפרה כיצד חנקה אותן למוות. אבי הבנות, שאלה הם נישואיו השניים, נלקח אף הוא למתן עדות, כמו גם אחיה של האם שנחקר בחשד למעורבות ברצח. במקביל ניסו השוטרים להסביר לבני המשפחה ההמומים מה אירע בתוך הבית.

ראש העיר נחום חופרי שהגיע למקום הביע זעזוע עמוק מהמקרה והתקשה לעכל את הטרגדיה. "ילדות בנות 4 ו-6, אין יותר קשה מזה", אמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק