חשד: אנסו בת 12 והפיצו את התמונות

שני בני 18 נעצרו אתמול בחשד שהתעללו מינית בקטינה בת 12. על פי החשד השניים, שהכירו ככל הנראה את הקטינה, קיימו עמה יחסי מין, צילמו את מעשיהם והפיצו את התמונות באינטרנט. מעצרם הוארך היום ב-5 ימים ומהמשטרה נמסר כי צפויים מעצרים נוספים בפרשה

השניים חשודים גם באונס וגם בהפצת התמונות. אילוסטרציה (Shutterstock)

עוד פרשת התעללות חמורה בקטינה: שני צעירים בני 18 מהגליל העליון חשודים בכך שאנסו נערה בת 12 ואף הפיצו את תמונותיה באינטרנט. השניים נעצרו אתמול והבוקר הוארך מעצרם בחמישה ימים בבית משפט השלום בקריית שמונה.

על פי החשד תיעדו השניים את עצמם מקיימים יחסי מין עם הקטינה והעלו את התמונות לאינטרנט. מעצרם התאפשר לאחר שתלונה בנושא התקבלה במשטרה. כמו כן, עולה כי בין השלושה הייתה היכרות מוקדמת.

"הכל התחיל ממידע שהתקבל אצלנו בתחנה דרך גורם שקשור למקרה, ואז חוקרת ילדים תשאלה את הנערה ואימתה את הדברים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד התחנה שחוקרת את הפרשה. "לאחר שהחשודים נעצרו, הם קשרו את עצמם למעשים והם אף משתפים פעולה עם החוקרים", הוסיף מפקד התחנה.

מהמשטרה נמסר היום כי צפויים מעצרים נוספים בפרשה, כך שלא מן הנמנע כי במעשים היו מעורבים אף צעירים אחרים. עם זאת, לא ידוע אם צעירים נוספים התעללו מינית אף הם בקטינה או היו שותפים להפצת התמונות.

"אנחנו מחפשים גם גורמים נוספים שיכולים לסייע לנו כעדים למקרים", אמר מפקד התחנה. "אין ספק שמדובר בפרשה מאוד חמורה וכך גם אנו מתייחסים אליה", הוסיף.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק