בעקבות הג'וינט בנהיגה: שריג נעצר

כוכב "מחוברים" נלקח לחקירה לאחר שתועד מעשן ג'וינט במהלך נהיגה בסדרה. לשריג אישור רפואי לעשן - אך לטענת המשטרה, האישור אינו מיועד לאשר נהיגה ברכב תחת השפעת סם

רן שריג, כוכב "מחוברים" (יח"צ)

משטרת מחוז ת"א עצרה הערב את כוכב סדרת הדוקו-ריאליטי "מחוברים", בחשד שעישן מריחואנה בזמן נהיגה.

שריג נעצר הערב לאחר שתועד במהלך הצילומים כשהוא מעשן מריחואנה בזמן נהיגה. הכוכב אמנם ציין באחד הפרקים כי הוא מחזיק באישור רפואי להשתמש במריחואנה, אך המשטרה טוענת כי השימוש אסור בפומבי ובעת נהיגה, ולכן קיים חשד נגדו שהפר את תנאי הרישיון שניתן לו.

עו"ד בנצי קוולר (חדשות 2)
שריג, תסריטאי במקצועו, עובד ב"קשת" וכתב עבורה יחד עם אדיר מילר את התסריט לסדרה "רמזור". במהלך הסדרה, שצולמה בשנה האחרונה הוא תועד מספר פעמים כשהוא נוהג ומעשן ג'וינט - באחת הפעמים הוא אף ציין שהוא נוהג ליד תחנת המשטרה, הסמוכה למקום עבודתו.

פרקליטו של רן שריג, עו"ד בנצי קוולר מסר בתגובה: "צר לי שהמשטרה מתעסקת בזוטי דברים, אך יחד עם זאת, אני שמח שגם השוטרים צופים ב'מחוברים'. אני בטוח שאחרי שיבינו שאין שום עילה לעכב אותו או לעצור אותו, הוא ישוחרר בתוך מספר שעות".   

לאחרונה התקבלו תלונות נגד שריג על כך שהוא משתמש במריחואנה במקומות פומביים, יחד עם זאת, בתום חקירה ראשונית נראה כי לא יוגש כתב אישום נגד התסריטאי אולם ככל הנראה ייפתח נגדו תיק פלילי.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק