בקבוק תבערה הושלך לבית בהרצליה

ושוב, בנס, איש לא נפגע: תושבי רחוב הר סיני בהרצליה נחרדו לשמוע אמש שבקבוק תבערה הושלך לעבר בית שכנם ברחוב. איש לא נפגע, אך נגרם נזק. במשטרה חושדים כי היעד היה בנו של בעל הבית, המוכר למשטרה

בקבוק תבערה בהרצליה. אילוסטרציה (רויטרס)

קרבות העבריינים נמשכים: אמש סמוך לחצות הושלך בקבוק תבערה לעבר בית ברחוב הר סיני בהרצליה. איש לא נפגע, אך נגרם נזק לשמשת חלון הבית וכן לרכב שחנה סמוך לדירה. במקום מתגורר גבר בן 54, שטען בפני המשטרה כי הוא אינו חושד באיש.

אך במשטרה חושדים שבקבוק התבערה היה מכוון לבנו של אותו אדם המוכר למשטרה מעבירות אלימות. הוא שוהה כעת במעצר בית ברעננה. המשטרה תזמן אותו לחקירה ותבחן את האירוע.

אתמול: בן 25 נפצע קשה מפיצוץ מטען בלוד

תושב לוד בן 25, המוכר למשטרה, נפצע אתמול בשעות הצהריים באורח קשה בפיצוץ מטען חבלה מסיבה שאינה ברורה. במשטרה מעריכים כי ייתכן ומדובר בתאונת עבודה בעולם התחתון. הפיצוץ אירע סמוך למטה יחידת "להב" 443. חבלני המשטרה שמיהרו למקום בודקים את גודלו של המטע ואת הרכבו

כוחות הצלה הוזעקו בעקבות הדיווח על הפיצוץ לרחוב חללי אגדיר באזור התעשייה הצפוני בעיר. לאחר טיפול ראשוני בשטח, פונה הצעיר כשמצבו מוגדר קשה לבית החולים תל השומר.

"קיבלנו בשעות הצהריים קריאה על חפץ כלשהו שהתפוצץ", אמר  דובר מד"א, זכי הלר. "צוות טיפול נמרץ טיפל בצעיר ולאחר מכן פינה אותו לבית החולים". מבית החולים נמסר בשיחה עם חדשות 2 כי הצעיר נכנס לחדר ניתוח, כשנסיבות פציעתו אינן ברורות.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק