דקר את אשתו לעיני בתה בת ה-8

תושב ראשל"צ נעצר על ידי המשטרה בחשד שדקר את אשתו ברחוב ש"י עגנון בעיר, לעיני בתה בת ה-8. האישה, כבת 24, פונתה במצב אנוש לביה"ח אסף הרופא. במקום נמצאה גם פצועה קל כבת 60. הגבר נמצא על ידי השוטרים כשהוא פצוע במצב קל, לאחר שככל הנראה ניסה להתאבד. הוא טופל ונעצר לחקירה

סמוך לשעה 22:00 אתמול בערב נמסר למד"א מרחב איילון, על אישה כבת 24 שנמצאה דקורה ברחוב ש"י עגנון בראשון לציון. היא פונתה לבית החולים אסף הרופא במצב אנוש לאחר שקיבלה במקום טיפול ראשוני, ונשקפת סכנה לחייה . בעלה החשוד בדקירה נפצע קל, לאחר שכנראה ניסה לשים קץ לחייו. הוא נעצר על ידי כוחות המשטרה.

מחקירת המקרה עולה כי הבעל דקר את אשתו כשהוא בגילופין, לעיני הוריהם ובתה בת ה-8 של האישה, מנישואיה הראשונים. שכניהם של בני הזוג, שהתחתנו לפני שמונה חודשים בלבד, הזעיקו את כוחות המשטרה. אמו של החשוד בדקירה, ואחיה של הנדקרת נפצעו קל וקיבלו טיפול במקום על ידי צוות של מגן דוד אדום.

לפני שלוש שנים, באותו בניין בראשון לציון, נרצחה על ידי בעלה צאקולה צאקול- אם לתשעה ילדים.

בן 21 חנק למוות את אחותו

בסוף השבוע נמצאה גופת אישה כבת 70 בשכונת אבו-תור שבירושלים, מדרום לעיר העתיקה. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה של האישה. על הגופה התגלו סימני אלימות קשים ואחד הכיוונים שנבדקים הוא שהיא נרצחה.

עם קבלת הדיווח הגיעו למקום כוחות משטרה ומד"א. לאחר מציאת הגופה החלו במשטרה לבדוק את החשד כי ייתכן שמדובר באירוע על רקע אלימות במשפחה. עם זאת, מחקירה ראשונית של האירוע עלה כי האישה נרצחה ככל הנראה על ידי גנבים שפרצו לביתה.

רק בשבוע שעבר נמצאה תנאיה ענאש, צעירה בת 29 מג'סר א-זרקא, על ידי אמה במיטתה כשהיא אינה נושמת ועל גופה סימני אלימות קשים. צוות מד"א שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. עם מציאת גופתה עלה החשד כי היא נרצחה על ידי אחד מבני משפחתה.

לאחר שהחלו השוטרים לתחקר את קרוביה, הסתמן כי אחיה הצעיר בן ה-21, אניס עמאש, הוא האחרון שהיה עימה, וככל הנראה ביצע את המעשה. ככל הנראה התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו חנק והכה הצעיר את אחותו, מה שעל פי החשד הביא למותה.

יממה לאחר הרצח המזעזע בג'סר א-זרקא, הצליחה המשטרה לעצור את עמאש, החשוד כי חנק למוות את אחותו בת ה-29. בתום שעות של חיפושים אחריו, הצליחו שוטרי סיור של תחנת חדרה לאתר אותו באור עקיבא - ולעצור אותו.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק