שפרעם: ברח מהמשטרה - והשאיר את בנו ברכב

האב הזה כבר לא יזכה בתואר אב השנה: גבר כבן 30 שעוכב היום על ידי בלשי אגף התנועה, נמלט מהם לאחר שהבין כי הם הולכים לעצור אותו בחשד לנהיגה ללא רישיון. לאחר שהנהג נמלט רגלית לשפרעם, גילו שוטרים כי בנו ב ה-7 יושב במושב האחורי של הרכב

נמלט מהרכב - והשאיר שם את בנו (חדשות 2)

שוטרי היחידה המרכזית של אגף התנועה פתחו בשבועות האחרונים במבצע רחב היקף לאיתור נהגים שעולים על הכביש למרות שהם אינם בעלי רישיון נהיגה, או כאלה שנוהגים כאשר רישיון הנהיגה שלהם נפסל בעבר.

היום הגיעו בלשים מטעם היחידה ליישוב שפרעם שבצפון, על מנת לבצע מעקב אחר גבר בן 30 החשוד כי הוא נוהג מזה מספר שנים מבלי שהוציא רישיון. הנהג אותר על ידי הבלשים בכניסה ליישוב, וכאשר התבקש לרדת עם רכבו לשוליים לשם בדיקה הוא עשה כן - אך מיהר להימלט אל תוך סמטאות שפרעם.

השוטרים ההמומים גילו כי הנהג לא השאיר להם רק את רכבו, אלא גם את בנו בן ה-7 שישב במושב האחורי. השוטרים מיהרו להרגיע את הילד, וכשאימתו איתו את זהותו של אביו - הכריזו עליו כעבריין נמלט. דובר אגף התנועה במשטרה רפ"ק יגאל הבשור סיפר כי החשוד ייעצר בקרוב, ויובא בפני שופט. "נייחס לו שלל עבירות תנועה וכמובן נחשיב גם את המקרה האחרון", הוסיף.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק