הרצליה: ביקש מנערים לזוז מרכבו - והותקף

האלימות ממשיכה להשתולל בסופי השבוע: שלושה נערים בני 15-16 נעצרו אמש לאחר שתקפו אדם בפארק בהרצליה. השלושה נשענו על מכוניתו של הצעיר וכשהוא שהעיר להם על כך – הוכה באכזריות והותקף בחפץ חד

הותקף כי ביקש מנערים לזוז (חדשות 2)

אם אתם רואים חבורת צעירים יושבים על הרכב שלכם ובכוונתכם לבקש מהם לזוז – תחשבו על שוב. כך חווה אתמול על בשרו צעיר בשנות ה-20 לחייו מהרצליה.

שלושה נערים בני 15-16 נעצרו אמש לאחר שתקפו שתקפו אדם בפארק הרצליה. השלושה נשענו על מכוניתו הצעיר וכשהוא שהעיר להם על כך – הם הכו אותו באכזריות ותקפו אותו בחפץ חד.

הצעיר שהתלונן נלקח לטיפול רפואי לאחר שנחבל בפניו. השלושה יובאו לבית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצרם.

שני פצועים קשה בקטטות בדרום

סוף שבוע אלים גם בדרום: שני צעירים נפצעו אמש קשה במהלך קטטות שפרצו באזור הדרום. בבאר שבע נדקר נער בן 15 במהלך קטטה שפרצה בבית ספר בבאר שבע, וצעיר בן 26 הותקף ונפצע בראשו, ככל הנראה במהלך קטטה במהלך בילוי.

אמש לקראת חצות התקבל במוקד מד"א-נגב דיווח על נער בן 15 המוטל שרוע בבית הספר מקיף ה' בבאר שבע. ניידת שהוזעקה למקום העניקה לו טיפול ראשוני בזירת האירוע, ולאחר מכן פינתה אותו לבית החולים סורוקה בעיר, כשהוא במצב קשה וסובל מדקירות בפלג גופו העליון. מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע נבדקות.

בראשית השבוע: 2 פצועים מדקירות באלנבי

ואולם בשעות הבוקר המוקדמות הוזעקו צוותי מד"א למזרח רחובות, בעקבות דיווח על צעיר בן 26 שסובל מפציעה קשה בראשו. הוא טופל והועבר לבית החולים "שיבא" תל השומר, כשגם מצבו מוגדר קשה. מחקירה ראשונית של משטרת רחובות עולה כי ייתכן שהצעיר ספג חבטה מחפץ קהה במהללך קטטה בה נטלו חלק מספר צעירים - ואשר פרצה במתחם בילויים בעיר.

בראשית השבוע נפצעו קל שני עוברי אורח ברחוב אלנבי בתל אביב, לאחר שאלמוני דקר אותם באמצעות שברי בקבוק - ונמלט מהמקום. האירוע התרחש בשעה שהרחוב היה הומה בבליינים, והרקע לו עדיין לא ברור. 

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק