חשד לרצח: בת 70 נמצאה מתה בי-ם

גופת אישה עם סימני אלימות קשים עליה נמצאה בבית באבו-תור, מדרום לעיר העתיקה בי-ם. במשטרה בודקים כעת את החשד כי היא נרצחה על ידי גנבים שפרצו לביתה. רק בשבוע שעבר נרצחה צעירה מג'סר א-זרקא, על פי החשד על ידי אחיה שהיה עמה בדירה

החשד שנבדק הוא שמדובר ברצח בתוך המשפחה. אילוסטרציה (חדשות 2)

גופת אישה כבת 70 נמצאה בשכונת אבו-תור שבירושלים, מדרום לעיר העתיקה. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה של האישה. על הגופה התגלו סימני אלימות קשים ואחד הכיוונים שנבדקים הוא שהיא נרצחה.

עם קבלת הדיווח הגיעו למקום כוחות משטרה ומד"א. לאחר מציאת הגופה החלו במשטרה לבדוק את החשד כי ייתכן שמדובר באירוע על רקע אלימות במשפחה. עם זאת, מחקירה ראשונית של האירוע עלה כי האישה נרצחה ככל הנראה על ידי גנבים שפרצו לביתה.

 בשבוע שעבר: צעיר נחשד ברצח אחותו

רק בשבוע שעבר נמצאה תנאיה ענאש, צעירה בת 29 מג'סר א-זרקא, על ידי אמה במיטתה כשהיא אינה נושמת ועל גופה סימני אלימות קשים. צוות מד"א שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. עם מציאת גופתה עלה החשד כי היא נרצחה על ידי אחד מבני משפחתה.

לאחר שהחלו השוטרים לתחקר את קרוביה, הסתמן כי אחיה הצעיר בן ה-21, אניס עמאש, הוא האחרון שהיה עימה, וככל הנראה ביצע את המעשה. ככל הנראה התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו חנק והכה הצעיר את אחותו, מה שעל פי החשד הביא למותה.

יממה לאחר הרצח המזעזע בג'סר א-זרקא, הצליחה המשטרה לעצור את עמאש, החשוד כי חנק למוות את אחותו בת ה-29. בתום שעות של חיפושים אחריו, הצליחו שוטרי סיור של תחנת חדרה לאתר אותו באור עקיבא - ולעצור אותו.

ראש מועצת ג'סר א-זרקא סיפר לאחר המקרה לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין. "שני האחים במשפחה עבדו בחדרה ובאילת ואין להם עבר אלים. עד כה לא ניתן להצביע כי מדובר באירוע על רקע כבוד המשפחה", אמר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק