אסי אבוטבול לקצינת השב"ס: "אזכור אותך וארדוף אותך כל החיים"

בית משפט השלום בראשל"צ האריך ב-5 ימים את מעצרו של ראש ארגון הפשע מנתניה, החשוד שאיים על קצינת שב"ס בכלא משום שלטענתו "דאגה שיורידו לו כסף בקנטינה". עורכת דינו של אבוטבול: "מטרת התלונה היא לעורר פרובוקציה בתקשורת". אבוטבול מרצה 13 שנות מאסר בגין עמידה בראשות ארגון פשע

"אני אזכור אותך וארדוף אותך כל החיים" - כך, על פי החשד, איים אסי אבוטבול על קצינת שב"ס בכלא השרון. מעצרו של אבוטבול הוארך הבוקר בבית משפט השלום בראשל"צ בחמישה ימים, בחשד לאיומים, זאת כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט.

הרקע לאיומים לכאורה מצדו של אבוטבול נגד נ' - קצינת שב"ס שאחראית על הרישום בכניסה למתחם העתירות בתוך כלא השרון - הוא עניינים כספים בין כתלי הכלא. "אני יודע שבגללך מורידים לי כסף בקנטינה. אני אזכור את השם שלך וארדוף אותך כל החיים שלי", אמר אבוטבול על פי החשד.

עו"ד חיה מלול, פרקליטתו של אבוטבול, טענה שאין היא מבינה את מהות המעצר. "הוא הרי שפוט ל-13 שנים, והוא גם עצור בפרשה אחרת. לדעתי המטרה של התלונה היא לעורר פרובוקציה בתקשורת, מכיוון שאנחנו לפני הכרעה בעליון", לדברי עורכת הדין. "מה הטעם לעצור אותו אם גם כך הוא בתנאי הפרדה?".

אבוטבול עצמו היה נסער כשהגיע הבוקר לבית המשפט. הוא נשמע אומר לעורכת דינו לפני הדיון: "הם מנסים לדפוק לי את העליון. ברור שהם יקבלו את החמישה ימים".  

מסר למפקד הכלא: "נמחק אותך"

לא מדובר בפעם הראשונה בה מסתבך אבוטבול עם שירות בתי הסוהר. בדצמבר האחרון, הוגש נגדו כתב אישום בגין איומים על מפקד כלא גלבוע. "אתה בעל עין צרה", פתח אבוטבול את המתקפה במכתב ששלח, "אתה שוטר ותמיד תישאר כזה. אני ואחי לא נעזוב אותך ושאלוהים ישלם לך באוכל כמו שאתה מתעלל בנו באוכל".

לאחר מכן המשיך אבוטבול והלין על ההגבלות שהוטלו עליו במהלך חגיגת בת המצווה שנערכה לבתו בין כתלי בית הכלא. "העברת לנו מסר לקנות את כל מה שנמצא בקנטינה למען המסיבה", קבל העבריין והוסיף: "ניצלתי את האישור לקניות כדי להעביר מוצרי מזון לחדר שלי ושל אחי, כי אנחנו לא אוכלים את האוכל של בית הכלא מהעגלה כי האוכל קר".

בסיום המכתב קינח אבוטבול בברכה מקורית. "זה רק חלק ממה שתקבל, התפקיד הבא שלך יהיה לפנות מאחזים של מתנחלים, זה מה שמגיע לך", הדגיש. "אנחנו נמחק אותך, אתה אדם רע, ואת ההמשך אתה יודע".

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק