עבריין מין ששוחרר מהכלא - תקף נערים מינית

לאחר ששוחרר מהכלא לפני 4 שנים, נעצר תושב נתניה בן 44 בחשד שתקף מינית נערים בביתו. על פי החשד, עבריין המין המורשע נהג להסתובב ברחובות העיר, לאסוף נערים לביתו ולבצע בהם מעשי סדום ומעשים מגונים

עבריין המין שב לתקוף? (חדשות 2)

עבריין מין הסתובב חופשי? תושב נתניה בן 44, שהורשע בביצוע עבירות מין בנערים נעצר בשנית בחשד כי שוב ביצע מעשים מגונים ומעשי סדום בנערים.

החשוד במעשים עלה מצרפת לפני 25 שנה ובשנת 2006 שוחרר מהכלא על עבירות דומות. על פי החשד, הוא הסתובב ברחובות נתניה ופיתה נערים להגיע לביתו.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי העבריין המורשע נהג לאסוף את הנערים במכוניתו, הביא אותם למקום מגוריו ותקף אותם. לאחר שנצפה מספר פעמים עם נערים נעצר החשוד ע"י השוטרים ויובא להארכת מעצר בבית משפט השלום ברמלה.

לפני יומיים: תקף מינית קשישות בנתניה

15 קשישות מבית אבות בנתניה התלוננו לאחרונה כי נער הטריד אותן מינית. מחקירת המשטרה עלה כי החשוד בכל המקרים הוא לא אחר מאשר קטין בן 12. הוא נעצר ונשלח למעצר בית.

בשלושת החודשים האחרונים התקבלו כ-15 תלונות בתחנת משטרת נתניה, על ידי קשישות, שסיפרו בתלונותיהן כי צעיר הטריד אותן מינית. הן טענו כי ההטרדות כללו חשיפת איבר מין ואף ניסיון תקיפה מינית.

בעקבות התלונות, פתח מחלק הנוער במשטרת נתניה בחקירה, שכללה פעילות מודיעינית וחקירתית. בסופה נעצר בימים האחרונים קטין בן 12, תושב העיר, שהודה בחקירתו בלא פחות מ-15 מקרים שיוחסו לו. בנוסף, הודה בחקירתו כי הצית בעבר חדר בבית אבות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק