חשד: בן 12 תקף מינית קשישות בנתניה

בשלושת החודשים האחרונים התקבלו במשטרת נתניה כ-15 תלונות מקשישות שונות בבית אבות בעיר, כי צעיר תקף אותן מינית וחשף בפניהן את איבר מינו. חקירת המשטרה הביאה למעצרו של קטין בן 12, שהודה בחקירתו במקרים המיוחסים לו, ואמר: "אין לי הסבר". הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים

חשד: תקף מינית נשים מבוגרות. אילוסטרציה (AP)

חשד לתקיפה מינית סדרתית באזור המרכז: 15 קשישות מבית אבות בנתניה התלוננו לאחרונה כי נער הטריד אותן מינית. מחקירת המשטרה עלה כי החשוד בכל המקרים הוא לא אחר מאשר קטין בן 12. הוא נעצר ונשלח למעצר בית.

בשלושת החודשים האחרונים התקבלו כ-15 תלונות בתחנת משטרת נתניה, על ידי קשישות, שסיפרו בתלונותיהן כי צעיר הטריד אותן מינית. הן טענו כי ההטרדות כללו חשיפת איבר מין ואף ניסיון תקיפה מינית.

בעקבות התלונות, פתח מחלק הנוער במשטרת נתניה בחקירה, שכללה פעילות מודיעינית וחקירתית. בסופה נעצר בימים האחרונים קטין בן 12, תושב העיר, שהודה בחקירתו בלא פחות מ-15 מקרים שיוחסו לו. בנוסף, הודה בחקירתו כי הצית בעבר חדר בבית אבות.

"הן קראו לו 'האנס'"

"כל הקשישות בבית האבות היו אחוזות פחד ובהלה", סיפר היום פקד אהרון רנד, קצין נוער ממשטרת נתניה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "הן קראו לו 'האנס'. בחלק מהמקרים הוא היה קופץ עליהן, נוגע להן באיברים מוצנעים ובחזה, ומציע להן לקיים עמו יחסי מין".

לדברי פקד רנד, טווח גילאי הקשישות שהותקפו הוא 65 ועד 90. "בחלק המאבקים בינו לבין הקשישות, שתיים מהן נפגעו - אחת מהן שברה את ידה", הוא מספר. הקטין נעצר ונכלא. היום הוא הובא בפני שופט, ששחרר אותו למעצר בית למשך עשרה ימים בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק