פרסם בלוג: מעוניין לאנוס ולרצוח קטינים

סטודנט כבן 30 מהאוניברסיטה העברית בירושלים נעצר בחשד שפרסם תכנים פדופילים בבלוג שכתב באינטרנט. ברישומיו הביע הצעיר רצון לשכב עם קטינים, לאנוס אותם ואף לרצוח אותם. בחקירתו הודה במעשים, וכעת נבדק אם גם הספיק לממש אותם

המשטרה בודקת אם מימש את איומיו, אילוסטרציה (חדשות 2)

שורת פרסומים בעלי תוכן פדופילי בבלוג שעלה באינטרנט הובילו למעצרו של סטודנט כבן 30 מהאוניברסיטה העברית בירושלים, לאחר שהביע רצון עז לשכב עם קטינים, לאנוס ואף לרצוח אותם. כותב הבלוג - יניב ישראלי - הודה בחקירתו במיוחס לו וכעת המשטרה בודקת האם מימש חלק משאיפותיו.

לידי המשטרה הגיעו מספר תכנים שנכתבו על ידי ישראלי בחודשים האחרונים בבלוג האישי שלו, בו הביע לא פעם שאיפות לבצע מעשים מיניים בקטינים. באחד הפוסטים כתב הסטודנט שהוא מעוניין לנסוע לארצות הברית, שם יוכל "לרצוח ולאנוס נשים וילדים". הסיבה לרצונו לבצע את מעשיו מעבר לים נעוצה בעונש המוות שניתן בארצות הברית לפושעים מסוג זה.

הנה כמה קטעים שפורסמו בבלוג:
אני רוצה לטוס לארה"ב,
לאחת המדינות בהן יש עונש מוות עדיין.
ואז לאנוס כמה שיותר נערות כוסיות בתולות.
כמה שאספיק עד שיתפסו אותי
ויעמידו אותי לדין
ויגזרו לי גזר דין מוות.
אני רוצה להיכנס לאירופה,
לבית ספר של ילדים מחוננים,
של ילדי עשירים,
ולבצע רצח המוני,
ולקחת שבויים לרוב,
כדי שכוחות הביטחון יהרגו אותי במבצע הצלה.
אני רוצה להעליב
ולפגוע נפשית בפומבי
בילדים של ראשי המאפיה והעולם התחתון
כדי שיוציאו
עלי חוזה וירצחו אותי.
כי אולי ככה יסתיים הקיום העלוב שלי

בית משפט השלום בירושלים החליט הבוקר להאריך את מעצרו ביממה, ובמקביל נפתחה חקירה במטרה לבדוק האם הסטודנט מימש את רצונותיו בפועל. עד כה לא הגיעו עדויות לכך שהוא ביצע מעשים בילדים, אולם המשטרה מבקשת מכל מי שיש בידיו מידע על חשד מעשים כאלה מצדו של הצעיר לפנות למוקד המשטרה בהקדם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק