תלמידה: הנהג כלא אותי באוטובוס

הנסיעה של אלדר ויצמן חזרה הביתה מבית הספר הפכה לסיוט. לטענת הנערה בת ה-12, הנהג סירב לתת לה לצאת מהרכב במשך 20 דקות מכיוון שלדבריו השליכה קליפות גרעינים. אלדר, שבכתה והתחננה להתקשר להוריה, אולצה לנקות את הרכב. ההורים הגישו תלונה במשטרה. אגד: "הנושא נבדק"

התלמידה נכלאה באוטובוס (חדשות 2)

כך ייעשה לתלמידה שעיצבנה את הנהג: לפי החשד, כלא הנהג את התלמידה בת ה-12 באוטובוס מכיוון שלטענתו השליכה קליפות גרעינים והכריח אותה לנקות את הרכב. הוריה הגישו תלונה למשטרה ובאגד הודיעו כי הנושא ייבדק.

אלדר ויצמן לומדת בכיתה ז' ולוקחת לאחר כל יום לימודים את קו 74 של אגד בירושלים בחזרה לביתה. ביום שישי היא עלתה לאוטובוס עם שקית גרעינים שקנתה קודם לכן ונענתה לבקשת הנהג לא להשליך את הקליפות על הרצפה. "שמרתי את הקליפות ביד ויכול להיות שחלק מהן נפלו לרצפה, אבל לא משהו רציני", סיפרה אלדר לעיתון "ידיעות אחרונות".

"בכיתי, אבל הוא לא הסכים שאתקשר להורי"

כשהיא נותרה אחרונה ברכב, ביקשה אלדר לרדת בתחנה הקבועה שלה. אלא שלמרות מחאותיה המשיך הנהג לנסוע לעבר מסוף אגד מבלי לעצור. "הוא צעק ואיים שיזמין משטרה כי יש קליפות גרעינים על הרצפה", היא סיפרה לאחר האירוע. "הוא הלך להביא מטאטא והשאיר אותי לבד באוטובוס. כשחזר הוא פקד עלי לנקות ולא הסכים שאתקשר להוריי", היא הוסיפה.

אלדר הייתה נעולה באוטובוס במשך 20 דקות ומיררה בבכי עד שבא לעזרתה נהג אחר. "הנהג השני ראה את המצב והביא לי מים. הוא העלה אותי על האוטובוס שלו ולקח אותי הביתה", סיפרה אלדר.

הוריה הגישו תלונה במשטרה נגד הנהג. באגד אמרו בתגובה למקרה: "הנושא נבדק באופן ראשוני והיום הוא ייבדק לעומק עם הנהג בוועדת הפיקוח של אגד".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק