חשד: גנב את הרכב מאחיו - ונהג בלי רישיון

צעיר תושב חדרה שרק לאחרונה שוחרר ממאסר בגין נהיגה בלי רישיון - נעצר שוב לאחר שגנב את רכבו של אחיו ונהג בו. תלונה של צעירה על מעשה מגונה שביצע לכאורה - הביאה למעצרו, ובמשטרה יבקשו הערב להאריך את מעצרו

לא לומדים: שלושה ימים בלבד לאחר ששני צעירים קיפחו את חייהם סמוך לפלמחים בגלל שנהגו בלי רישיון - מקרה דומה מתרחש בחדרה: המשטרה עצרה אמש צעיר תושב העיר בן 24, שרק לאחרונה השתחרר ממאסר בגין נהיגה ללא רישיון - כשהוא פעם נוספת יושב מאחורי ההגה.

הצעיר נעצר הודות לתלונה שהגישה צעירה - בטענה כי הוא ביצע מעשה מגונה בפומבי, בעת שראה אותה הולכת ברחוב. ואולם, כשמשטרת חדרה הגיעה לעצור אותו התברר כי מדובר באדם שהשתחרר רק לאחרונה ממאסר בגין נהיגה ללא רישיון.

השוטרים עצרו אותו פעם נוספת בזמן נהיגה, ובחקירתו עלה כי הוא גנב את הרכב מאחיו. מדוברות משטרת החוף נמסר הבוקר כי החשוד יובא כבר הערב להארכת מעצר.

תיעוד התאונה הקטלנית 

שלשום הגיע לידי חדשות 2 באינטרנט תיעוד של מצלמה הצופה על הצומת בו אירעה התאונה שגבתה את חייהם של דודי בן-עמי ותומר זיו שנסעו ללא רישיון ברכב שלקחו ללא רשות מהוריהם. בתמונות נראה רכב השברולט בו נהגו השניים, שהתרסק לחלוטין בתאונה הקשה, נכנס לצומת.

לאחר מכן, אחרי שעובר הרכב מתחת לגשר, הוא נראה סוטה לצד ימין - ואז נראה הבזק מהתנגשות המכונית בתחנת האוטובוס בצד הדרך. 

חוקרי המשטרה ממשיכים לבחון את נסיבות התאונה הקשה. מהחקירה עלה עד כה כי מאחורי רכבם של זיו ובן עמי, היה רכב נוסף ובו חברים שלהם, שראו אותם מזגזגים על הכביש, כנראה כתוצאה ממהירות מופרזת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק