המשטרה עצרה את החשוד ברצח אחותו בג'סר א-זרקא

אניס עמאש (21) נעצר הלילה באור עקיבא לאחר כמעט יממה שלמה של חיפושים אחריו. הוא חשוד כי חנק אתמול למוות את אחותו בת ה-29 במיטתה שבבית הוריהם - בעקבות ויכוח שפרץ בין השניים. הרקע לוויכוח לא ברור, וחקירתו במשטרת זכרון יעקב נמשכת

יממה לאחר הרצח המזעזע בג'סר א-זרקא, הצליחה הלילה המשטרה לעצור את אניס עמאש (21), החשוד כי חנק למוות את אחותו תנאיה בת ה-29. בתום שעות של חיפושים אחריו, הצליחו שוטרי סיור של תחנת חדרה לאתר אותו באור עקיבא - ולעצור אותו.

עמאש הועבר לחקירה במשטרת זכרון יעקב, שם מחקירה ראשונית עולה החשד כי חנק את אחותו בעקבות ויכוח שפרץ בין השניים. הרקע לוויכוח עדיין לא ברור בשלב זה. 

אתמול נמלט החשוד ברצח מבית הוריו - שם חנק, על פי החשד, את אחותו למוות במיטתה. הצעירה מג'סר א-זרקא נמצאה על ידי אמה במיטתה כשהיא אינה נושמת ועל גופה סימני אלימות קשים. צוות מד"א שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה.

האם חשבה שבתה ישנה

ראש מועצת ג'סר א-זרקא סיפר לאחר המקרה לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין. "שני האחים במשפחה עבדו בחדרה ובאילת ואין להם עבר אלים. עד כה לא ניתן להצביע כי מדובר באירוע על רקע כבוד המשפחה", אמר.

אתמול בסביבות השעה 09:15 התקבלה הקריאה במוקד מד"א שרון, לאחר שאמה של הצעירה ניסתה להעיר אותה בבוקר והבחינה כי היא אינה נושמת. דובר מד"א שרון אדי ורשבסקי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הפרמדקים הגיעו למקום ומצאו אותה כשהיא ללא דופק. לאחר מאמצי החייאה במקום נקבע מותה על ידי רופא. זהו מקרה הרצח השישי השבוע, שאירע בקרב המגזר הערבי בצפון הארץ.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק