מצוד אחר הצעיר החשוד ברצח אחותו

המשטרה מחפשת אחר הצעיר מג'סר א זרקא החשוד ברצח תנאיה עמאש בת ה-29 שנמצאה הבוקר ללא רוח חיים. החיפושים מתמקדים באניס עמאש (21) אחיה של הנרצחת, החשוד שחנק אותה למוות ונמלט

החשוד. בתמונה הקטנה: הנרצחת (חדשות 2)

חוקרי מרחב חוף במשטרה ממשיכים בחקירת הרצח שאירע הבוקר בג'סר א-זרקא. במסגרת החקירה, נערכות סריקות אחר אחיה של הנרצחת בן ה-21 שנמלט מהמקום זמן קצר לאחר האירוע. המניע לארוע עדיין אינו ברור, אך נראה שכבוד המשפחה עומד במרכז הפרשה.

החשוד הוא אניס עמאש, אחיה של תנאיה בת ה-29. על פי החשד הוא חנק אותה למוות במיטתה. לדברי המשטרה החשוד מתנשא לגובה של 1.75 מ', שערו שחור קצוץ והוא נראה לאחרונה כשהוא לובש חולצה שחורה וג'ינס כחול. במשטרה מבקשים מכל מי שיודע דבר אודות מקום הימצאו, להודיע לתחנת המשטרה הקרובה או לחייג 100.

הצעירה מג'סר א-זרקא נמצאה על ידי אמה במיטתה כשהיא אינה נושמת ועל גופה סימני אלימות קשים. צוות מד"א שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. החשד: נרצחה על ידי אחד מבני משפחתה.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה החשד כי מדובר במקרה של אלימות בתוך המשפחה. לאחר שהחלו לתחקר את קרוביה, מסתמן כי אחיה הצעיר בן ה-22 הוא האחרון שהיה עימה. ככל הנראה בשעות הבוקר התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו חנק והכה הצעיר את אחותו, מה שעל פי החשד הביא למותה.

האם חשבה שבתה ישנה

ראש מועצת ג'סר א-זרקא סיפר לאחר המקרה לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין. "שני האחים במשפחה עבדו בחדרה ובאילת ואין להם עבר אלים. עד כה לא ניתן להצביע כי מדובר באירוע על רקע כבוד המשפחה", אמר.

בסביבות השעה 09:15 התקבלה קריאה במוקד מד"א שרון, לאחר שאמה של הצעירה ניסתה להעיר אותה בבוקר והבחינה כי היא אינה נושמת. דובר מד"א שרון אדי ורשבסקי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הפרמדקים הגיעו למקום ומצאו אותה כשהיא ללא דופק.

לאחר מאמצי החייאה במקום נקבע מותה על ידי רופא. "המקרה מעורפל", סיפר ורשבסקי והוסיף, "מדובר באישה צעירה עליה נמצאו סימני אלימות ולכן המשטרה מייד הוזעקה למקום. זהו מקרה הרצח השישי רק השבוע, שאירע בקרב המגזר הערבי בצפון הארץ.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק