החשד: עזר לנזקקים ואנס קטינות

תדהמה בנתניה: תושב העיר בן 57 שמסייע לנזקקים נעצר אמש בחשד לאונס וביצוע מעשים מגונים בקטינות בנות 8-10. 4 תלונות כבר נרשמו נגד החשוד ושתיים נוספות צפויות להיות מוגשות בהמשך. הבוקר האריכך ביהמ"ש את מעצרו ב-4 ימים

החשד: עזר לנזקקים ואנס קטינות. אילוסטרציה (חדשות 2)

חקירה סמויה שהתנהלה בימים האחרונים במחלקת הנוער של משטרת נתניה, הובילה למעצרו של תושב העיר בן 57 המוכר בעיר מעבודתו בתחום העזרה לנזקקים ולמשפחות מעוטות יכולת. האיש חשוד בביצוע אונס ומעשים מגונים בארבע קטינות בנות 8-10. הבוקרהאריך בית משפט השלום בעיר את מעצרו בארבעה ימים.

מעצרו התבצע בעקבות תלונות של הורים לארבע ילדות בגילאי 8-10 שסיפרו כי האיש נהג לפתות את הילדות בממתקים ובגלידות כדי שיבואו אליו הביתה - ושם נהג לבצע בהן את זממו על פי החשד. על פי הפרסום בעיתון "ישראל היום", בידי המשטרה ראיות מוצקות נגד האיש שהביאו למעצרו.

"אם החשדות יתבררו כנכונים - הרי מדובר בעבירות חמורות וקשות ביותר", אמר מפקד משטרת נתניה, ניצב משנה עמי אשד ל"ישראל היום". גורם משטרתי נוסף הוסיף כי "התלונות הוגשו למשטרה ללא קשר בין המתלוננות - דבר המחזק את הראיות".

החשוד הכחיש בחקירתו הראשונית את המעשים המיוחסים לו וטען שמדובר בעלילה. למרות זאת, החקירה נמשכת והבוקר הוארך מעצרו בבית משפט השלום בנתניה. בינתיים החוקרים מבקשים מהורים שבנותיהם היו במגע עם האיש, לשים לב להתנהגותן ולדווח למשטרה על כל התנהגות חריגה מצדן.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק