החשוד ברצח: אח הנרצחת בן ה-22

צוות מד"א שרון הוזעק בשעות הבוקר לבית בג'סר א-זרקא, לאחר שתושבת העיר מצאה את בתה שוכבת במיטה ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות. החשוד ברצח הוא אחיה של האישה בן ה-22. אתמול נרצחה אישה בידי בן זוגה בפ"ת

זירת הרצח בג'סר א-זרקא, הבוקר (חדשות 2)

צעירה בת 28 מג'סר א-זרקא נמצאה על ידי אמה במיטתה כשהיא אינה נושמת ועל גופה סימני אלימות קשים. צוות מד"א שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה. החשד: נרצחה על ידי אחד מבני משפחתה.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה החשד כי מדובר במקרה של אלימות בתוך המשפחה. לאחר שהחלו לתחקר את קרוביה, מסתמן כי אחיה הצעיר בן ה-22 הוא האחרון שהיה עימה. ככל הנראה בשעות הבוקר התפתח ויכוח בין השניים, במהלכו חנק והכה הצעיר את אחותו, מה שעל פי החשד הביא למותה.

המשטרה עורכת כעת סריקות נרחבות, בעזרת כוחות רבים ומסוק במטרה לאתר את החשוד שנמלט מבית המשפחה לאחר המקרה.

ראש מועצת ג'סר א-זרקא סיפר לאחר המקרה לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין. "שני האחים במשפחה עבדו בחדרה ובאילת ואין להם עבר אלים. עד כה לא ניתן להצביע כי מדובר באירוע על רקע כבוד המשפחה", אמר.

האם חשבה שבתה ישנה

בסביבות השעה 09:15 התקבלה קריאה במוקד מד"א שרון, לאחר שאמה של הצעירה ניסתה להעיר אותה בבוקר והבחינה כי היא אינה נושמת. דובר מד"א שרון אדי ורשבסקי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי הפרמדקים הגיעו למקום ומצאו אותה כשהיא ללא דופק.

לאחר מאמצי החייאה במקום נקבע מותה על ידי רופא. "המקרה מעורפל", סיפר ורשבסקי והוסיף, "מדובר באישה צעירה עליה נמצאו סימני אלימות ולכן המשטרה מייד הוזעקה למקום. זהו מקרה הרצח השישי רק השבוע, שאירע בקרב המגזר הערבי בצפון הארץ.

אתמול: בעל רצח את אשתו והתאבד

מדובר במקרה שני של אלימות במשפחה ביממה האחרונה: אבי אנדרגיה (43) חשוד שרצח את אשתו מסלץ' בת ה-32 ברחוב מסריק בפתח תקווה ואז שם קץ לחייו בתליה במרפסת ביתם. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי לזוג שעלה לפני שלוש שנים לארץ לא נרשמו מקרי אלימות קודמים.

המשטרה הגיעה לביתם של בני הזוג סמוך לשעה 1:00 לפנות בוקר יום חמישי לאחר ששכניהם דיווחו על צעקות חזקות הנשמעות מקומתם. דלת הבית הייתה נעולה, וכוחות המשטרה נאלצו לפרוץ אותה כדי להיכנס פנימה. "עמדנו בדלת הדירה ושמענו אנחות של אישה מצידה השני. מיד פרצנו את הדלת", תיאר עוזר ראש משרד החקירות בתחנת פתח תקווה, פקד יגאל חסדאי שהגיע למקום, "כשנכנסו פנימה מצאנו את האישה כשהיא מתבוססת בדמה בסלון הבית".

במקביל, הבחינו השוטרים בגבר, בעלה של האישה, כשהוא תלוי על סורגי המרפסת כשהחבל כרוך סביב צווארו. על פי החשד, כשהגיעו השוטרים לדלת ודפקו עליה היה הבעל עדיין בחיים, וכששמע את דפיקות השוטרים ניגש למרפסת, קשר חבל אל סורגי המרפסת והשליך את עצמו מהחלון. במקום נמצאו שברי בקבוקים, ככל הנראה עדות למאבק בין השניים. בנוסף, התגלה בדירה אולר, שככל הנראה שימש את הבעל לביצוע הרצח.

האישה, שנדקרה פעמים רבות בכל חלקי גופה, הייתה עדיין חיה ובמצב קשה, כשהיא חסרת הכרה. צוות מד"א שהגיע לזירת האירוע ניסה להצילה בפעולות החייאה ממושכות אך מאוחר יותר כאמור, נפטרה מפצעיה בבית החולים "בילינסון" בעיר. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי הזוג, שעלה לארץ בשנת 2007 אינו מוכר למשטרה ולא הוגשו בעבר תלונות בגין אלימות. לבני הזוג אין ילדים, ובדירה לא היו בעת המקרה בני משפחה אחרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק