לאחר הפציעה: מועדון ה"פורום" נסגר לחודש

חמישה ימים לאחר פציעתה של החיילת דורון גנון בת ה-19, החליטו במשטרה לסגור את המועדון בו נפצעה לחודש שלם. עוד הדגישו במשטרה כי הראיות שנאספו מצביעות על חשד לרשלנות מצד בעלי המועדון

מועדון הפורום, ארכיון (חדשות 2)

החשד לרשלנות במועדון הוביל לסגירה: לאחר שאתמול (רביעי) נסגר זמנית מתחם הקיץ של מועדון "הפורום" בבאר שבע בשל פציעת הצעירה במתחם, המשטרה החליטה שלא להסתפק בכך - היום חתם מפקד המחוז הדרומי במשטרה על צו סגירה מנהלי למועדון כולו למשך חודש שלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום נערך דיון במשטרת המחוז הדרומי, לאחר שבעלי המועדון נחשדו ברשלנות בתקרית בה נפצעה קשה החיילת דורון גנון. בתום הדיון החליט מפקד המחוז, ניצב יורם הלוי, על סגירת המועדון ומתחם הקיץ לפי הסמכות המוקנית לו על פי חוק.

ההחלטה, שנובעת מהחשד לרשלנות מצד בעלי המועדון, התקבלה בתום התייעצות עם היועצת המשפטית של המחוז הדרומי סנ"צ שירה דה פורטו. במשטרה הדגישו כי חומר הראיות שנאסף בימים האחרונים מצביע על התנהלות רשלנית לכאורה של בעלי המועדון.

החיילת שנפצעה, דורון גנון (פייסבוק)

מצבה של גנון מוסיף להיות קשה

בעלי המועדון נעצרו השבוע בחשד לחבלה ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון, הפרת תנאי רישיון ושיבוש הליכי חקירה - אך שוחררו לביתם בתנאים מגבילים.

בבית החולים סורוקה בבאר שבע מוסיף להיות קשה מצבה של החיילת בת ה-19, היא עדיין מורדמת ומונשמת. "היא הייתה במקום עם חברות טובות שיצאו לבלות ערב תמים של חופש מהצבא. הייתה מעין טריבונה שהן היו בחלק התחתון שלה. הסתבר שקבוצה אחרת כנראה השתוללה או קפצה ואחד מהם פשוט נזרק לעברה, הוא עף עליה, נפל על הצוואר שלה וגרם לה שבר של מספר חוליות בצוואר ופגיעה בגפיים", סיפר השבוע אביה יהודה.

שלשום אמרו בעלי הפורום כי הם מברכים על כל בדיקה שמטרתה לשפוך אור על נסיבות הפציעה. לטענתם הם משתפים פעולה באופן מלא עם המשטרה. "קבוצת הפורום מתפללת לשלומה ומאחלת לה בריאות והחלמה מהירה. לצד זאת נדחית בתוקף כל טענה שיש בה להטיל דופי בהתנהלות הפורום בליל האירוע, בפרט בכל הנוגע לטענה כי במועדון נכחו אנשים מעבר לכמות שהותרה בחוק".