פ"ת: בעל חשוד שרצח את אשתו והתאבד

אין סוף לאלימות במשפחה: בעל חשוד שרצח את אשתו בפתח תקווה ולאחר מכן התאבד בתליה במרפסת. השוטרים פרצו את דלת הבית ומצאו את האישה כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. צוות מד"א קבע את מותה בדרך לבית החולים. לזוג לא נרשמו תלונות קודמות על אלימות

עוד מקרה מזעזע של אלימות במשפחה: גבר בן 43 חשוד שרצח את אשתו בת ה-32 ברחוב מסריק בפתח תקווה ואז שם קץ לחייו בתליה במרפסת ביתם. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי לזוג שעלה לפני שלוש שנים לארץ לא נרשמו מקרי אלימות קודמים.

סמוך לשעה 1:00 לפנות בוקר הגיעה המשטרה לביתם של הזוג לאחר ששכניהם דיווחו על צעקות חזקות הנשמעות מקומתם. דלת הבית הייתה נעולה, וכוחות המשטרה נאלצו לפרוץ אותה כדי להיכנס פנימה. "עמדנו בדלת הדירה ושמענו אנחות של אישה מצידה השני. מיד פרצנו את הדלת", תיאר עוזר ראש משרד החקירות בתחנת פתח תקווה, פקד יגאל חסדאי שהגיע למקום, "כשנכנסו פנימה מצאנו את האישה כשהיא מתבוססת בדמה בסלון הבית".

במקביל, הבחינו השוטרים בגבר, בעלה של האישה, כשהוא תלוי על סורגי המרפסת כשהחבל כרוך סביב צווארו. על פי החשד, כשהגיעו השוטרים לדלת ודפקו עליה היה הבעל עדיין בחיים, וכששמע את דפיקות השוטרים ניגש למרפסת, קשר חבל אל סורגי המרפסת והשליך את עצמו מהחלון. במקום נמצאו שברי בקבוקים, ככל הנראה עדות למאבק בין השניים. בנוסף, התגלה בדירה אולר, שככל הנראה שימש את הבעל לביצוע הרצח.

האישה, שנדקרה פעמים רבות בכל חלקי גופה, הייתה עדיין חיה ובמצב קשה, כשהיא חסרת הכרה. צוות מד"א שהגיע לזירת האירוע ניסה להצילה בפעולות החייאה ממושכות אך מאוחר יותר כאמור, נפטרה מפצעיה בבית החולים "בילינסון" בעיר. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי הזוג, שעלה לארץ בשנת 2007 אינו מוכר למשטרה ולא הוגשו בעבר תלונות בגין אלימות. לבני הזוג אין ילדים, ובדירה לא היו בעת המקרה בני משפחה אחרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק