חשד: נערים התעללו מינית בצעירה

הותר לפרסום: נערה בת 17 מאזור המרכז נפלה על פי חשד קורבן לפני כשנתיים לפרשת התעללות מינית קשה. 5 נערים בני גילה חשודים שבמשך חצי שנה ביצעו בה מעשי סדום ומעשים מגונים בגנים ציבוריים, חצרות ובתים שונים. לאחר חקירה סיפרו כי היא נמצאת בטראומה קשה

חשד לפרשה חמורה נוספת של התעללות קבוצתית בקטינה: היום הותר לפרסום כי חמישה נערים מאזור המרכז נעצרו לפני כשבוע וחצי בחשד שבמשך חודשים ביצעו מעשים מגונים ומעשי סדום בקטינה בת 15.

מחקירה של מחלק הנוער במרחב יפתח עולה כי הפרשה, שהתרחשה לפני כשנתיים כללה את חמשת הנערים בזמן שהיו בגילאי 14-15. על פי החשד הם ביצעו שורת מעשים מגונים בנערה שהייתה בת גילם ואילצו אותה לבצע מעשי סדום שונים בחצרות, גנים ציבוריים ובתים שונים.

ראש מחלק נוער של מרחב יפתח, רפ"ק יעקב גוב סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "מהחקירה עולה שבחלק מהמקרים מספר צעירים ביצעו במקביל מעשים מגונים בנערה, שפחדה להתנגד להם". עוד הוא מספר כי הם פעלו בשיטת "חבר מביא חבר".

"הנערה נמצאת בטראומה"

בנוסף עולה מחקירת הקטינים, כי הסיבה שהובילה להפסקת המעשים שנמשכו לאורך כחצי שנה, היה מקרה בו פרצו הצעירים לבית הנערה ושדדו כסף ואלכוהול מביתה. לאחר שנתפסו חששו החמישה כי יקשרו אותם לשאר המעשים ולכן חדלו מליצור עימה קשר.

הפרשה הקשה נחשפה בעקבות מידע אנונימי שהגיע לשוטרים, שבעקבותו נעצרו חמשת הצעירים, כיום בני 17. חלק מהצעירים הודו במהלך החקירה במיוחס להם, בעוד שכמה מהם הכחישו כי היה להם חלק בביצוע המעשים. לאחר שנחקרו, ארבעה מהם שוחררו למעצר בית בעוד שהחשוד המרכזי בפרשה נותר במעצר.

הצעירה סיפרה במשטרה כי היא חיה בפחד מאז המקרה, והיא חוששת שהם יחזרו ויפגעו בה. על פי מקורבים לה היא נמצאת בטראומה גדולה מאז המקרה הקשה, וזו אחת הסיבות כי בשנתיים שחלפו מאז המקרה לא התלוננה במשטרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק