לוד: סוכן הפליל 27 סוחרי נשק

סוף לנשק המשתולל ברחובות לוד? כנראה שלא, אבל זו בהחלט התחלה. שוטרי ימ"ר מרכז פשטו הלילה על בתיהם של 50 חשודים בסחר בנשק ובסמים בלוד ובסביבתה. הם מצאו שם אקדחים, נשקים אוטומטים, מטעני חבלה, כדורי אסקטזי ומריחואנה בכמויות גדולות. הפללת החשודים התאפשרה בזכות עבודתו של סוכן סמוי שפעל באזור

המלחמה בפשיעה בלוד: המשטרה חשפה הלילה כי סוכן סמוי הצליח להפליל יותר מ-50 עבריינים בתחום הסחר בנשק וסמים בלוד ובסביבתה. בין היתר נתפס קטין שסחר בכלי נשק אוטומטיים ומטעני חבלה.

הלילה הגיע לסיומו מבצע מורט עצבים של המשטרה. במשך חודשים הפעילו בלשי ימ"ר מרכז סוכן סמוי בלוד, פתח-תקווה ואזור המשולש. אתמול פשטו השוטרים על בתיהם של העבריינים שהופללו ועצרו 50 מהם, 27 רק באזור לוד. בין הסוחרים הופתעו השוטרים לגלות גם קטין שסחר באקדחים ובמטעני חבלה.

הבוקר נערך לסוכן א' טקס צנוע להוקרת תודה. ניכר כי הוא לא ממש מתרגש מהמעמד. "אני מודה לכל היועצים אבל, אנחנו במשטרה יודעים איך לעבוד ולטפל בלוד", הוא אמר במהלך הטקס.

בין ה"שלל הרב" שתפסו השוטרים נמצאו עשרות כדורי אקסטזי, מאות קילוגרמים של מריחואנה, עשרות נשקים מסוגים שונים ומספר מטעני חבלה. במשטרה מקווים שפעילותו של הסוכן, שסיכן עצמו משך חודשים ארוכים, תצליח למגר, ולו במעט, את הפשיעה המשתוללת בעיר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק