פ"ת: גנבו את הרכב - ובן 18 בתוכו

גנבי רכב שהבחינו במכונית מונעת וללא נהג ברחוב ז'בוטינסקי בפ"ת החליט שזוהי שעת כושר - וגנבו אותה. לאחר שהחלו בנסיעה הבחינו הגנבים בצעיר בן 18 וחצי שהיה במושב האחורי. לאחר שעתיים של חיפושים נמצא הצעיר כשהוא בריא ושלם בצומת מורשה ונלקח לתחקור במשטרה, שמנסה כעת לאתר את הרכב הגנוב

רכב מסוג פורד ובתוכו צעיר בן 18 וחצי נגנב הערב ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקווה. שני החשודים במעשה נכנסו אל הרכב כאשר עמד מונע ללא נהג ונסעו מהמקום - כאשר הצעיר עדיין בתוך הרכב. מאוחר יותר אותר הצעיר ה"גנוב" בצומת מורשה כשהוא בריא ושלם.

האירוע החל סמוך לשעה 21:00, כאשר מנהל חנות למשלוחי פרחים והצעיר שעובד אצלו הגיעו לאולם אירועים בפתח תקווה. מחקירת האירוע עולה כי בעל החנות ירד מהרכב כשהוא משאיר את המנוע דולק ואת הצעיר במושב האחורי. לפתע נכנסו לרכב שני הגנבים והחלו לנסוע.

מיד לאחר קבלת הדיווח על האירוע החלו במשטרה לערוך מצוד בכוחות גדולים על מנת לאתר את הרכב והצעיר, בסיוע מסוקים מהאוויר. לאחר קרוב לשעתיים של חיפושים, נמצא הצעיר בריא ושלם באזור צומת מורשה והוא תושאל על ידי חוקרי המשטרה כדי לנסות ולהבין מה אירע ברכב.

במשטרה סיפר הצעיר, תושב רמלה, כי כאשר ישב במושב האחורי נכנסו שני הגנבים לרכב והחלו לנסוע, וכאשר הבחינו בו - איימו עליו בסכין. לבסוף, כאשר הגיעו לצומת מורשה, הוציאו הגנבים את הצעיר מהרכב והוא מיהר להתקשר לאחיו ולדווח לו על מיקומו ועל כך שלא אונה לו רע. במשטרה ממשיכים כעת בסריקות אחר הרכב הגנוב.

מקרה שני החודש של "גניבת" נוסעים

רק בתחילת החודש "נגנבו" שני ילדים, בני שנתיים וחמש, תושבי הצפון, כאשר אביהם עצר את רכבו בכפר עראבה, ירד לקנות מים, והשאיר את המנוע דולק. לאחר שיצא מהחנות עם בקבוקי המים - הוא הופתע לגלות כי לא הרכב ולא הילדים נמצאים.

בהמשך התברר כי זמן קצר לאחר שהנהג נכנס לחנות, הגיע למקום גנב רכב, נכנס למכונית ונסע מהמקום, מבלי שהוא שם לב לשני הילדים שנמצאו במושב האחורי וישנו שנת ישרים.

כעבור כמה מאות מטרים, כשהמכונית כבר הייתה על הכביש המהיר, הבחין גנב המכונית בילדים שיושבים על הספסל מאחור ובינתיים התעוררו בבהלה. הוא לא התבלבל, מיהר לעצור את הרכב בצד הדרך וגירש אותם מחוץ למכונית, כשהוא משליך אחריהם את כסאות הבטיחות - באמצע הכביש הסואן והמסוכן.

עובר אורח שעבר עם רכבו במקום הבחין בילדים שעמדו בצד הכביש ומיררו בבכי. הוא מיהר לעצור בצד ושאל אותם לפשר מעשיהם במקום. לאחר שאלו סיפרו לו את שאירע, הוא מיהר להעלות אותם על רכבו ונסע בחזרה אל החנות ממנה "נגנבו".

כשהגיעו למקום, גילה עובר האורח כי האב כבר לא נמצא במקום, אלא הלך להגיש תלונה במשטרה. לכן, מיהר בעל החנות ליצור קשר עם המשטרה, ואלו החזירו לאב המבוהל את ילדיו שהפכו מ"סחורה גנובה" לכזו שהושבה לבעליה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק