חשד: 4 צעירים אנסו דתייה בת 20

אונס קבוצתי בדרום: ארבעה צעירים בני 20 חשודים שאנסו זה אחר זה צעירה דתייה בת 20, ביצעו בה מעשי סדום וכיבו על גופה סיגריות. מעצרם של הארבעה, הטוענים כי המעשים היו בהסכמה, הוארך בחמישה ימים

4 צעיים אנסו בת 20. אילוסטרציה (חדשות 2)

ארבעה צעירים בני 20 מהדרום, ללא עבר פלילי, חשודים שאנסו במשך שעתיים, אחד אחרי השני, צעירה דתייה בת 20 במקלט נטוש. מעצרם הוארך אתמול בחמישה ימים.

לפני שלושה ימים, פגשו ארבעת החשודים צעירה דתייה בתחנה המרכזית באחת מערי אזור לכיש. חמישתם נסעו יחד למקלט נטוש, שתו שם וודקה ואז תקפו החשודים את הצעירה המשרתת בשירות הלאומי, כך דווח הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

על פי החשד, הם הפשיטו את הצעירה בכוח אנסו אותה זה אחר זה, ביצעו בה מעשי סדום וכיבו סיגריות על גופה. בת ה-20 ניסתה להימלט ואף סטרה לשניים מתוקפיה אך לדבריה, הם פשוט צחקו.

 כשסוף סוף שוחררה, הלכה הצעירה לבית החולים "וולפסון" בחולון עם חברה, שם דיווחה לרופאים שנאנסה ואלו העבירו את התלונה למשטרה.

החשודים טוענים שהחשדות המיוחסים להם נעשו בהסכמה. לטענתם, ידיד של הצעירה איים עליהם בטלפון שישלמו לו אחרת יחשוף את הפרשה. בית משפט השלום בקרית גת האריך את מעצרם של הארבעה בחמישה ימים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק