ת"א: רימון הלם נזרק לעבר מועדון

אלימות בלב תל אביב: המשטרה בודקת מיהם האלמונים שהשליכו רימון לעבר מועדון ה"גוסיפ" רגע לפני שהייתה אמורה להתחיל בו מסיבה של מאות חוגגים. מדובר, ככל הנראה, ברימון הלם שהושלך לעבר הכניסה מאופנוע שחלף בכביש. איש לא נפגע באירוע ולא נגרם נזק

רימון הושלך דקות לפני פתיחת המסיבה (חדשות 2)

רימון בלב תל אביב: אלמונים השליכו הערב רימון לעבר מועדון ה"גוסיפ" בתל אביב, דקות ספורות לפני שמאות בליינים הגיעו כדי להשתתף במסיבה. איש לא נפגע והמשטרה פתחה בחקירה.

סמוך לשעה 22:20, קצת לפני שאמורה הייתה להתחיל המסיבה, נשמע קול פיצוץ סמוך למועדון. "ככל הנראה מדובר ברימון הלם", אמרו במשטרה. "ניידת שהגיעה למקום בחנה את הממצאים", הוסיפו השוטרים. חקירה לבירור נסיבות המקרה נפתחה.

"האירוע התרחש כ-20 מטרים מהמקום בו עוברים הבליינים סלקציה", הסביר נדב שצר, מבעלי המועדון. " לפי דעתי זה היה אופנוען שזרק חפץ לעבר הכניסה ולא בטוח שזה היה רימון, אולי מדובר בחזיז", הוא הוסיף.

"אין לנו אויבים ואנחנו לא יודעים מי ירצה לנסות ולפגוע במועדון ולכן אנו מעריכים שהרימון לא כוון אלינו", אמרו גורמים בהנהלת המועדון. המסיבה במקום התחילה כרגיל ונראה שהמבלים הרבים לא התרגשו מהאירוע הפלילי שכמעט שהשבית את שמחתם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק