סכסוך משפחתי הפך לקרב אלות, סכינים ודריסה מול המצלמה

ויכוח בין בני זוג מהגליל הנמצאים בהליכי גירושין הידרדר לקטטה בה מעורבים כל בני המשפחה המורחבת, וכללה שימוש באלות, בסכינים וגם דריסה של שני בני משפחה. מצלמות האבטחה בעסק המשפחתי תיעדו את ההשתוללות כולה. כך זה נראה

זה קרה לפני שבועיים במגרש מכוניות בצפון, על רקע סכסוך בין בני זוג בגליל המערבי על משמורת הילדים. בני המשפחה של הגבר והאישה - שנמצאים בהליך גירושים - החליטו לא להמתין להכרעת בית המשפט והגיעו לעסק המשפחתי כדי לסגור חשבון - והכל תועד במצלמות האבטחה.

אביה של האישה נכנס למגרש השייך לאחיו של חתנו כשהוא אוחז בסכין. אחד האחים מבחין בו ועט עליו עם אלה בידו, ובמקום מתפתחת קטטה המונית במהלכה נפצע הסב בראשו. מאוחר יותר מגיע בנו של הסב למגרש המכוניות לסגור חשבון. בסרטון שלפניכם הוא נראה במכונית הלבנה, נוסע לאחור ומוחץ את אחד האחים שמנסה להימלט ממנו - לתוך משאית.

"זה נקרא ניסיון לרצח"

בשלב הזה הוא נוסע קדימה ודורס גם את האח השני, שגם הוא מנסה להימלט. הנהג ממשיך להשתולל במגרש, הורס סככה, דורס שוב את אחד האחים וגורר אותו למרחק של 10 מטרים. "מת, מת, ממש מת, זה נקרא ניסיון לרצח", אומר אחד האחים המאושפז מאז בבית החולים.

במשטרה חקרו את כל המעורבים בסכסוך ומתכוונים להגיש כתבי אישום נגד הנהג המשתולל, וגם נגד האחים אותם תקף. "לבוא ולומר שהם אלה שתקפו ולהפיל עליהם את התיק?", משתומם עו"ד תומר נווה, פרקליטם של האחים, "הם הותקפו בצורה כזאת בזויה והובלו לבית חולים".

שתי המשפחות מנסות כעת להרגיע את הרוחות, לאחות את הפצעים ולבנות מחדש את מה שנהרס בסכסוך שהפך לקרב של ממש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק