הנהג שדרס בן 3: "לא הרגשתי כלום"

המשטרה עצרה נהג משאית בחשד שדרס למוות את הפעוט בן ה-3 יחד עם נוסע נוסף, ונמלט מזירת התאונה היום בקלנסווה. השניים טענו בחקירתם שלא הרגישו שפגעו בפעוט ושוחררו בערבות לאחר חקירה. נבדק חשד שהילד זחל לכביש, שם נפגע מהמשאית

הילד שנהרג על רקע זירת התאונה, היום (חדשות 2)

חוסר תשומת לב של הנהג - או של ההורים? זה הנושא העיקרי שנבדק כעת במשטרת התנועה, בעקבות התאונה הקטלנית שבה נהרג היום הפעוט כבן ה-3 עאמר נאסרה מפגיעת משאית בקלנסווה. זמן קצר לאחר שהמשטרה פתחה בסריקות, נעצר נהג משאית העונה לתיאור הנהג הדורס.

"לאחר התאונה דווח לכל הניידות על הנהג החשוד, וכחצי שעה לאחר מכן נעצר נהג משאית העונה לתיאור ועמו נוסע נוסף ברכב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רב פקד שי מזרחי, קצין תנועה במרחב השפלה. "השניים נעצרו, וטענו בחקירתם שלא הרגישו שפגעו בפעוט".

בתום החקירה הוחלט לשחרר את השניים בערבות לביתם ובמשטרה ממשיכים לחקור את הנסיבות שהובילו למותו של הפעוט. בין היתר נבדק חשד שהילד בן ה-3 זחל לכביש מבלי שהוריו שמו לב, שם נפגע מהמשאית.

מותו של הפעוט נקבע במקום

הפעוט נמצא ללא רוח חיים לאחר שככל הנראה נדרס על ידי נהג משאית בקלנסווה שבמשולש. עוברי אורח הבחינו בילד שוכב ללא רוח חיים והזעיקו את כוחות מגן דוד אדום - שקבע את מותו במקום.

מחקירה ראשונית עולה שנהג משאית שעבר במקום פגע בילד והעיף אותו מרחק של מספר מטרים לשולי הכביש, סמוך למגרש הכדורגל בעיר. כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בתחקור הזירה בניסיון לאתר את הנהג, שנמלט מהמקום.

"צוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום מצא את הילד כבן השלוש ללא רוח חיים, ולא נותר לו אלא לקבוע את מותו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום.

תאונה שנייה תוך פחות מיממה 

אמש אירעה תאונת "פגע וברח" קשה בכביש 4. רכב פגע ברוכבי אופנוע, סמוך לצומת כפר מסריק בגליל. בת 19 שרכבה על האופנוע נפצעה באורח קשה, רוכב נוסף, בן 20 נפצע באורח קל.

הרכב נמלט מהמקום לאחר התאונה. שני הפצועים הועברו לבית החולים בנהריה. הפצועה פונתה עם פגיעה רב מערכתית והצעיר פונה עם חבלות בגפיים. המשטרה הקימה מחסומים לאיתור הרכב הפוגע, ובוחני אגף התנועה הגיעו למקום וחקרו את הזירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק