"שיא גינס" בפריצות ובעבירות רכוש

7 פורצים, שעל פי החשד אחראים למאות מקרים בכל רחבי הארץ בשנים האחרונות, נעצרו לפנות בוקר. החשד: הם נהגו לפרוץ לעשרות בתי עסק ובתים פרטיים מדי יום. המשטרה: "הם שברו את כל השיאים"

שיא הפריצות. אילוסטרציה (חדשות 2)

ביחידה המרכזית של מרחב לכיש סבורים כי הם תפסו לפנות בוקר כנופיית פורצים, "ששברה שיא של כל הזמנים בהתפרצויות ועבירות רכוש".

החשש שישנה כנופיה אחת שאחראית למאות ואף אלפי מקרים עלה לפני כשבוע, לאחר אירוע התפרצות וגניבה בהיקף גדול מאחד מבתי העסק המוכרים בדרום. אז החליט ניצב יוחנן דנינו, על הקמת צוות חקירה מיוחד שיפעל בשיתוף יחידת המודיעין והחקירות של המחוז הדרומי.

"לאחר פעילות עיקשת ומקצועית נעצרו לפנות בוקר 7 מחברי הכנופיה, תושבי דרום הארץ ומרכזה", נמסר ממשטרת לכיש. על פי החשד, הם נהגו לפרוץ מידי יום לעשרות בתי עסק, בתי מגורים, ורכבים בכל חלקי הארץ.

מהמשטרה נמסר כי, "חברי הכנופיה לא בחלו בשום אמצעים לביצוע עבירות ובין היתר פרצו לבתים בעוד יושבי הבית ערים".

המעצר עצמו בוצע אתמול בכביש 6 מכיוון דרום לצפון. הכנופיה נתקלה במחסום משטרתי. חברי הכנופיה לקחו את רכבי המשטרה, ניסו לדרוס שוטר והחלו במנוסה צפונה. אחד השוטרים ירה לכיוון הרכב והחל במרדף אחר הפורצים.

העצורים נחקרים בשעה זו, ויחד עם מעצרם נתפס גם רכב שבתוכו רכוש רב אשר על פי החשד נגנב אתמול ממספר בתי מגורים. בהמשך היום הם יובאו להארכת מעצרם.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק