חשד: עובדת זרה התעללה בקשישה

פרשת התעללות חדשה נחשפה הבוקר במגדל העמק. על פי החשד, סבלה קשישה, תושבת העיר, מהתעללות קשה מצד העובדת הזרה שטיפלה בה. מעשיה של העובדת תועדו במצלמה נסתרת שהותקנה בבית ולא הותירה לה ברירה, אלא להודות במעשיה בחקירה. הבוקר היא תובא להארכת מעצר בביהמ"ש השלום בנצרת

מצלמה נסתרת תיעדה את המעשים. אילוסטרציה (חדשות 2)

עובדת זרה בת 46 נעצרה אתמול בערב בחשד שהתעללה בקשישה ממגדל העמק שאותה סעדה. הבוקר היא תובא להארכת מעצרה בבית משפט השלום בנצרת.

"ממה שאנחנו יודעים אמנם לא מדובר בפציעות קשות שניתן לראות אותן על פני השטח, אבל בהחלט מדובר במכות ובאלימות קשה", סיפר רפ"ק דורון מלכה, מפקד מרחב העמקים במשטרה, לחדשות 2 באינטרנט.

"מהתמונה הראשונית עולה כי החשודה השתמשה בכוח כלפי הקשישה. ככל הנראה היא הכתה אותה עם הידיים, דחפה אותה ונתנה לה אגרופים", הוסיף רפ"ק יוסי כתב, מפקדת משטרת מגדל העמק. "אנחנו לא יודעים אם היא גם מנעה ממנה אוכל, אבל נבדק כרגע חשד שהיא גם נהגה לכסות אותה בשמיכה בכוח", הוסיף כתב.

מעצרה של העובדת הזרה התאפשר לאחר שבני המשפחה, שחשדו במעשים, התקינו מצלמה נסתרת בבית ותיעדו את העובדת. לאחר שהבחינו במעשים, מיהרו בני המשפחה להגיש תלונה בשירותי הרווחה בעיר, ואלו העבירו את הדיווח למשטרה. ככל הנראה נמשכה ההתעללות במשך חודשים רבים.

בחקירתה במשטרה קשרה את עצמה העובדת למעשים. "היא טענה שהקשישה הפריעה לה ודרשה יותר מדי תשומת לב", אמר כתב. הבוקר היא תובא להארכת מעצרה בבית משפט השלום בנצרת.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק