חשד: רוצח שכיר פועל בלוד

במשטרה בודקים האם אדם אחד, שכיר חרב, הוא שעומד מאחורי 3 מקרי הרצח בלוד בתוך פחות מחודש. ההערכה מתבססת על דמיון בשיטת הפעולה בשניים מהחיסולים. בחיסול אמש נורתה למוות אם ל-5

יום לאחר הרצח של אביר אבו-קטיפו, אם לחמישה בת 33 מלוד, בודקת המשטרה חשד כי אדם אחד, שכיר חרב, אחראי לשלושת החיסולים בעיר בחודש האחרון.

בין היתר חוקרים שוטרי היחידה המרכזית של מחוז המרכז אם אבו-קטיפו, שנורתה אמש מטווח אפס בזמן נסיעתה במכוניתה בשכונת פרדס שניר בלוד, קשורה לאמל חלילי, שנרצחה לפני שבועיים באותו רחוב ובאותה שיטה. במקביל נבדק גם הדימיון בשיטת החיסול של סמי חיג'אזי, קבלן הדודים, בתחילת אוקטובר.

הלילה הפגינו עשרות מתושבי השכונה בה אירע הרצח מול תחנת המשטרה במחאה על אוזלת היד וקראו להחריף את המאבק נגד גל הפשיעה המחריף בעיר. "אנחנו רוצים ביטחון", זעמו התושבים, "זה הדבר הכי פשוט ובסיסי".

אמש סמוך לשעה 19:30 הובאה אבו קטיף לבית החולים אסף הרופא במצב אנוש, לאחר שנורתה מטווח קצר. זמן קצר לאחר מכן היא מתה מפצעיה. כוחות משטרה גדולים, בראשות מפקד מחוז מרכז ומרחב שפלה שהוזעקו לזירת הירי, איתרו את רכבה מנוקב בכדורים. מחקירת האירוע עולה כי אש נפתחה לעבר האם לחמישה בזמן נסיעתה בלב השכונה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק