עוד רצח בלוד: אם לחמישה נורתה למוות

האלימות בלוד לא מפסיקה: המשטרה דיווחה הערב כי אישה נורתה בשכונת פרדס שניר בלוד והובהלה לבית החולים אסף הרופא - שם מתה מפצעיה. בזירה נמצא כלי רכב מנוקב במספר רב של קליעים. הנרצחת היא אם ל-5, בת 34

עוד ערב אלים בלוד: המשטרה דיווחה הערב כי אישה נורתה בשכונת פרדס שניר בלוד והובהלה לבית החולים אסף הרופא - שם מתה מפצעיה. בזירה נמצא רכב מנוקב במספר רב של קליעים.

בסביבות השעה 19:30 בערב, אישה בת 34 הובאה לבית החולים אסף הרופא, שם נקבע מותה. כוחות משטרה בראשות מפקד מחוז מרכז ומרחב שפלה שחשו לזירת האירוע מצאו במקום רכב מנוקב.

מבדיקה ראשונית עולה כי הנרצחת היא אם לחמישה ילדים והרקע למעשה עדיין לא ברור. המשטרה קוראת לציבור הערבי לעשות ככל יכולתם כדי למנוע מעשים דומים "ולהפסיק את האצבע הקלה על ההדק והאלימות ההולכת וגוברת במגזר", וכן קוראת לציבור לשתף פעולה עם המשטרה ולסייע בידה למגר תופעות מעין אלה.

רצח שלישי בשבועיים

לפני כשבועיים, ביום שלישי שעבר לפנות בוקר נורתה למוות צעירה בת 27 מטווח אפס על ידי אלמונים, בעת שישבה במכונית עם בתה בת השמונה ואחיה. זה היה הרצח השני בתוך 48 שעות שמתרחש בלוד באותו סגנון אכזרי, ובמשטרה בודקים אם יש קשר בין האירועים.

אמל חלילי, תושבת לוד בת 27 ואם לשלושה, נורתה בפלג גופה העליון לעיני בני משפחתה בעת שישבה ברכב מאזדה סמוך למסילת הרכבת ברחוב הלן קלר בעיר. צוותי טיפול נמרץ שהגיעו למקום ביצעו בה פעולות החייאה ופינו אותה לבית החולים "אסף הרופא" בראשון לציון, שם קבעו הרופאים את מותה כתוצאה מאיבוד דם מסיבי. בתה ואחיה שהיו איתה ברב נפצעו קל מרסיסי זכוכית.

יומיים קודם לכן נרצח סאמי חיג'אזי נרצח מחוץ לבניין עיריית לוד לעיני בתו כבת ה-12, כתוצאה מירי שאירע במקום. חיג'אזי, תושב לוד בן 41, נפצע בראשו. מותו נקבע בבית החולים "אסף הרופא".

הירי אירע בכיכר המרכזית בעיר, כיכר השוטר. אנשי כוחות ההצלה ומגן דוד אדום הגיעו למקום, טיפלו בפצוע ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא, תוך מאמצי החייאה רבים שכאמור נכשלו.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק