חשד: שני גברים מהמרכז שידלו בן 17 לזנות

רק אחרי 4 חודשים, הבין אביו של נער מאזור המרכז מדוע בנו מתנהג מוזר ומסתובב עם סכומי כסף גדולים. אחרי ששוחח עם בנו, ואף ניסה לבחון אם הוא מעורב בעסקים בלתי חוקיים, גילה האב את האמת המרה: בנו שודל לזנות על ידי שני גברים, בני 42 ו-33, וקיבל כסף תמורת קיום יחסי מין. השניים נעצרו ונחקרו במשטרה

בן 17 הפך ל"שפחת מין". אילוסטרציה (אילוסטרציה)

מקרה מזעזע של התעללות מינית נחשף הבוקר עם מעצרם של שני תושבי המרכז, בני 42 ו-33, בחשד שהדיחו נער בן 17 לזנות. על פי החשד, קיימו השניים יחסי מין עם הנער לאורך תקופה של כארבעה חודשים ושילמו לו על המעשים.

המקרה נחשף לאחר שאביו של הנער הבחין בהתנהגות מוזרה מצידו ואף בסכומי כסף רבים שהוא מחזיק בחדרו. בתחילה חשד האב כי מקורם של הכספים בעסקים לא חוקיים שמנהל בנו, אך במהלך שיחה שערך עמו - נשבר הנער וסיפר על ההתעללות שהוא עובר.

הנער סיפר כי קיים יחסי מין עם שני החשודים בכל פעם בדירתו של אחד מהם. במשטרה חוקרים כעת כיצד נוצר הקשר בין החשודים לבין הנער, ואף בודקים אם נערים אחרים נפלו קורבן למעשיהם.

מיד לאחר שגילה על המעשים, מיהר האב להגיש תלונה במשטרה והשניים נעצרו. מעצרו של אחד מהם הוארך עד השבוע הבא והחשוד השני יובא להארכת מעצר בהמשך היום. השניים חשודים בעבירה של הדחה לזנות וסרסרות בקטין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק