בן 16 נהרג בצפון מפיצוץ רימון שהושלך לעברו

עובד במתקן לשטיפת רכבים בכפר ראמה, הסמוך לכרמיאל, שילם היום את המחיר על מה שנראה כמו עוד סכסוך בין עבריינים ששוב גובה את חייהם של עוברי אורח תמימים. העובד, נער בן 16, נפגע מפיצוץ רימון רסס שהושלך לעבר המקום בו עבד וצוות של מד"א נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת המקרה

הנער שהנהרג ככל הנראה לא היה קשור לסכסוך. אילוסטרציה (חדשות 2)

נער בן 16 מכפר ראמה שסמוך לכרמיאל נהרג היום בשעות אחר הצהריים כתוצאה מפיצוץ של רימון רסס שהושלך לעבר מתקן לשטיפת רכבים שבה היה באותו הרגע. הנער נפצע תחילה קשה בתקרית, אך לאחר מספר פעולות החייאה שביצע בו צוות של מד"א-אשר נקבע לבסוף מותו.

מהמשטרה נמסר כי ככל הנראה הרקע למעשה פלילי וכעת נערכות סריקות לאיתור החשוד במעשה. עם זאת, עדיין לא ברור אם מדובר בסכסוך על רקע כלכלי או בנושא אחר.

מחקירה ראשונית על האירוע עולה כי מנהל המקום הוא אדם המוכר למשטרה. הנער שנהרג הוא אחד מעובדי המקום, אשר ככל הנראה לא היה צד לסכסוך.

מוקדם יותר: בן 31 נרצח סמוך לקריית אתא

רק הבוקר נורה למוות צעיר בן 31, ככל הנראה במהלך סכסוך בין מספר צעירים סמוך לצומת קריית אתא. המשטרה עצרה מספר חשודים במעשה הרצח.

סמוך לשעה 7:00 דווח למשטרה על אדם שנמצא ירוי ברכבו בצד הדרך המובילה לקריית אתא. מדובר באזור בילויים בו נוהגים צעירים להתכנס בשעות הלילה. השוטרים מצאו את הצעיר בתוך מכוניתו כשהוא פצוע במצב אנוש. כוחות טיפול נמרץ שהגיעו למקום ניסו לבצע בפצוע פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו בדרך לבית החולים.

מיד לאחר האירוע עצרה המשטרה שמונה צעירים שהיו סביב הרכב, והם חשודים במעורבות הרצח. כמו כן נמצאו בזירה שני אקדחים בהם ככל הנראה נעשה שימוש באירוע, וכן ושתי מכוניות בהם נתגלו ממצאים נוספים. מרבית העצורים מוכרים למשטרה מעבירות אלימות קודמות.

בשלב זה נבדקים כל כיווני החקירה, אולם המשטרה חושדת כי מדובר בסכסוך בין שתי קבוצות חברים שהידרדר ולא באירוע מתוכנן מראש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק