חשד: נכד דקר את סבו וסבתו

דקירה במשפחה: בן 19 שמתגורר עם סבו וסבתו בדיור מוגן חשוד שדקר אותם לפנות בוקר. השניים נמצאו על ידי כוחות מד"א כשהם דקורים בכל חלקי גופם. מצבו של הקשיש קשה והוא סובל מדקירות בעיקר ברגליו. הסבתא סובלת מדקירות גם בגפיה, ככל הנראה כתוצאה מניסיון מאבק, ומצבה קל. הנכד מוכר למשטרה מעבירות סמים ואלימות

זוג קשישים הותקף הלילה, דווקא במקום בו הם אמורים להרגיש בטוחים ועל ידי מי שאמור לדאוג להם: לפי החשד, המבוגרים נדקרו על ידי נכדם, מסיבה שעדיין איננה ברורה. לאחר המקרה הוא נמלט וכעת מחפשים אחריו.

סמוך לשעה 3:15 לפנות בוקר הוזעקו צוותי טיפול נמרץ לבית דיור מוגן ברחוב אורט ישראל בבת ים. במקום נמצאו שני קשישים הסובלים מדקירות מרובות אך שטחיות בכל חלקי גופם. הסב בן ה-80 נחבל בעיקר בגפיו ולאחר טיפול רפואי ראשוני מצבו הוגדר קשה.

הסבתא נדקרה בפלג גופה התחתון ובידיה, ככל הנראה כשניסתה למנוע את האלימות, ומצבה קל.

לנכד בן ה-19 ככל הנראה עבר עשיר בתחום הסמים, האלימות והפריצות והוא מוכר למשטרה. בגלי צה"ל דווח כי הוא התגרש לא מזמן, לאחר שאשתו התלוננה שהוא מכה אותה, ועבר לגור עם סבו וסבתו מפני שאמו לא הסכימה שיגור עמה.

לפנות בוקר התעוררה הסבתא לקול צעקות מהסלון. כשנכנסה לחדר ראתה את בעלה שותת דם על הרצפה. הנכד, שאחז בסכין, הסתובב אליה ועל פי חשד דקר גם אותה. לאחר מכן כאמור, נמלט. צוותי מד"א שהגיעו למקום הם אלה שהזעיקו את השוטרים. הסבתא, ככל הנראה, עדיין לא מצליחה להסביר למשטרה על איזה רקע בוצעו הדקירות.

שני הפצועים פונות לבית החולים "וולפסון" בחולון, שם המשיכו הרופאים להעניק לזוג טיפול רפואי. המשטרה פתחה בחקירה האירוע, כשבשלב ראשון נחשד הנכד במעשה אולם כל כיווני החקירה נחקרים.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק