הרצח הכפול במקסיקו: נקמה בשוטרת?

לחדשות 2 נודע כי סוכנת סמויה של המשטרה שהפלילה עשרות סוחרי סמים, היא בתו של הגבר שנרצח היום ע"פ החשד במקסיקו סיטי. הנרצחת השנייה היא אחותה של הסוכנת. במשטרה בודקים האם יש קשר בין המקרים ושמו שמירה על הסוכנת

שני ישראלים, אב ובתו, נמצאו הבוקר ללא רוח חיים בדירת מגורים במקסיקו סיטי כשעליהם סימני אלימות קשים. כוחות משטרה ורופא מקומי שהוזעק לבית במקסיקו סיטי מצאו את גופות השניים, שהתגוררו במדינה.

לחדשות 2 נודע כי האב ובתו, המתגוררים במסיקו, הם בני משפחתה של  סוכנת סמויה של משטרת ישראל, שהפלילה לפני כחודשיים 30 סוחרי סמים עוד סוכנת נוספת.

במשטרה בודקים האם ישנו קשר בין חלק מהסוחרים שחשפה והפלילה השוטרת, לבין הרצח של אביה ואחותה במקסיקו סיטי היום. לארוך אח ואחות נוספים הנמצאים במדינה, והיא נותרה בישראל לבדה. אמה נהרגה בתאונת דרכים לפני שמונה שנים.

למרות שההערכות כי ישנו קשר בין המקרים נמוכות יחסית, במשטרה הצמידו לה שמירה.

בן משפחה הזעיק את המשטרה

מותם של השניים נקבע במקום. משטרת מקסיקו סיטי חוקרת את נסיבות האירוע. "האב ובתו נמצאו ללא רוח חיים בביתם במקסיקו סיטי, הודעה נמסרה למשפחתם בארץ", אמר היום יוסי לוי, דובר משרד החוץ בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "משטרת מקסיקו חוקרת את נסיבות המקרה, ואנו ממתינים לממצאי הבדיקה".

לזירה הגיעו גם אנשי זק"א במקסיקו. "מדובר בסיפור קשה מאוד", אמר לחדשות 2 באינטרנט יו"ר זק"א יהודה משי-זהב. "בן המשפחה הוא שהזעיק אמש את השוטרים לאחר שהגיע לדירה, דפק בדלת - ואיש לא ענה". כאשר פרצו הכוחות את הדלת, הם מצאו את גופת אחותו בת ה-24 מוטלת באחד החדרים. לאחר סריקה בבית המשפחה, אותרה גם גופת האב בן ה-60.

צוותי זק"א הודיעו לחדר המצב בירושלים על האירוע, ולאחר סיום הטיפול בזירה עזרו בפינוי הגופות למכון הפתולוגי בעיר. ממשרד החוץ נמסר בתגובה לפניית חדשות 2 כי "הנושא בבירור". 

הצטרפו לשידור החי והמיוחד מחגיגות 60 שנה לגל"צ

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק