חשד: משסף הגרון לוקה בנפשו

במשטרה עדיין מנסים להבין מה גרם ללקוח של בנק מזרחי-טפחות בב"ש, להיכנס בשעות הצהריים ולשסף את גרונות של אחד העובדים בסניף בעזרת סכין יפנית. החשד הוא שהאיש לוקה בנפשו. בחקירת האירוע התברר כי הוא אינו סובל מבעיות כלכליות. החשוד יובא מחר להארכת מעצרו

קשה לתאר במילים את האימה שאחזה בלקוחות ובעובדים שנכחו היום בסניף בנק "מזרחי-טפחות" בבאר שבע: לקוח בשנות ה-60 לחייו נכנס לסניף, ושיסף את גרונו של אחד העובדים ללא התרעה מוקדמת. במשטרה עדיין בודקים מה המניע מאחורי מעשה הטירוף שבוצע לאור יום, והחשד היא שמדובר במצב נפשי מעורער של הדוקר.

הצטרפו לשידור החי והמיוחד מחגיגות 60 שנה לגל"צ

העובד שנדקר עדיין מאושפז בבית החולים סורוקה, משם נמסר כי מצבו משתפר. "הוא מתאושש מהניתוח שעבר וכעת הוא נמצא בהכרה מלאה והועבר להמשך טיפול במחלקת א.א.ג". מצבו עדיין מוגדר בינוני-קשה והוא צפוי להישאר בימים הקרובים בבית החולים להתאוששות.

הדוקר ניסה להימלט, אך נעצר על ידי המשטרה ונלקח לחקירה ממנה עלה כי הוא אינו סובל ממצב כלכלי שיכול היה להוביל אותו למעשה קיצוני שכזה. בסיום החקירה הוא יועבר למעצר באוהלי קידר ויובא מחר בפני שופט לצורך דיון בהארכת מעצרו. 

במשטרה בודקים את החשד שמצבו הנפשי המעורער של החשוד, הביא אותו לתקוף את העובד ללא סיבה נראית לעין. למרות מצבו הכלכלי התקין, אחד הלקוחות רמז שמנהל הבנק סירב להעביר כסף לחשבונו. "אני חושב שהוא ביקש כסף ולא נתנו לו", סיפר יורם בוקובזה, שהיה עד ראייה לאירוע. "הוא היה מלא דם". 

"פתאום ראיתי את הפקיד שוכב שותת דם"

שוטרי תחנת משטרת באר שבע שהוזעקו למקום עצרו את החשוד במעשה, והוא נחקר בשעה זו במשטרה. כוחות משטרה גדולים עדיין נמצאים בזירת הדקירה וגובים עדויות מלקוחות הבנק שהיו עדים לדקירה.

"המוקד קיבל קריאה מבנק מזרחי בעיר העתיקה בבאר שבע", סיפרה היום טליה וולפסון, פראמדיקית מד"א נגב, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מצאנו אדם עם חתך ארוך בצוואר. הוא אמר שהוא אחד מעובדי הבנק ונדקר. טיפלנו בו, הובלנו אותו מהר לבית החולים 'סורוקה' כשהוא במצב קשה".

"שמעתי צעקות בסניף, ירדתי למטה וראיתי את הפקיד שוכב שותת דם", סיפר היום יניב חדד, מנהל הסניף בו אירעה התקרית. "הורדתי את החולצה שלי, הצמדתי לצוואר שלו. מדובר בלקוח לא מוכר, אנחנו לא יודעים על משהו חריג בחשבון שלו".

הרקע למעשה עדיין לא ברור, אך ככל הנראה מדובר בלקוח של הסניף, ולכן לא מן הנמנע כי מעשה האלימות הקשה נובע מעניין כלכלי שמטופל בבנק. במשטרה אמרו היום לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד במעשה אינו מדבר בבהירות, וייתכן שהוא לוקה בנפשו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק