אימה בבאר שבע: הלקוח שיסף את גרון עובד הבנק

לקוח של בנק המזרחי-טפחות בבאר שבע, גבר כבן 62, נכנס בשעות הצהריים לסניף הבנק וללא כל התראה מוקדמת - שלף סכין יפנית ושיסף את גרונו של אחד העובדים. הפקיד שנדקר פונה במצב קשה לבית החולים סורוקה בעיר. כוחות גדולים של משטרה הוזעקו למקום ועצרו את הדוקר. עולה חשד כי הוא לוקה בנפשו

סניף הבנק בבאר שבע, היום לאחר האירוע (איקו טבשי, חדשות 2)

פקיד באחד מסניפי בנק המזרחי-טפחות בבאר שבע נפצע הבוקר באורח בינוני עד קשה לאחר שהותקף על ידי גבר בן 62 שנכנס למקום ושיסף את גרונו באמצעות סכין יפנית.

הצטרפו לשידור החי והמיוחד מחגיגות 60 שנה לגל"צ

שוטרי תחנת משטרת באר שבע שהוזעקו למקום עצרו את החשוד במעשה, והוא נחקר בשעה זו במשטרה. כוחות משטרה גדולים עדיין נמצאים בזירת הדקירה וגובים עדויות מלקוחות הבנק שהיו עדים לדקירה.

"המוקד קיבל קריאה מבנק מזרחי בעיר העתיקה בבאר שבע", סיפרה היום טליה וולפסון, פראמדיקית מד"א נגב, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מצאנו אדם עם חתך ארוך בצוואר. הוא אמר שהוא אחד מעובדי הבנק ונדקר. טיפלנו בו, הובלנו אותו מהר לבית החולים 'סורוקה' כשהוא במצב קשה".

"פתאום ראיתי את הפקיד שוכב שותת דם"

"שמעתי צעקות בסניף, ירדתי למטה וראיתי את הפקיד שוכב שותת דם", סיפר היום יניב חדד, מנהל הסניף בו אירעה התקרית. "הורדתי את החולצה שלי, הצמדתי לצוואר שלו. מדובר בלקוח לא מוכר, אנחנו לא יודעים על משהו חריג בחשבון שלו".

הרקע למעשה עדיין לא ברור, אך ככל הנראה מדובר בלקוח של הסניף, ולכן לא מן הנמנע כי מעשה האלימות הקשה נובע מעניין כלכלי שמטופל בבנק. במשטרה אמרו היום לחדשות 2 באינטרנט כי החשוד במעשה אינו מדבר בבהירות, וייתכן שהוא לוקה בנפשו.

צוות מד"א שהגיע למקום נתן לפצוע טיפול רפואי ראשוני במקום ופינה אותו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשהוא במצב קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק