חשש כבד לחיי האב ל-3 שהותקף בקסדה בת"א

בני משפחתו של אלי איפרגן, תושב אשדוד שנפגע בראשו מקסדה בעת שניסה להפריד בין מתקוטטים, הוזעקו לבית החולים בעקבות הידרדרות במצבו. הרופאים סיפרו כי קיים חשש כבד לחייו של האב ל-3 והכינו את בני המשפחה לגרוע מכול. כעת מבקשיו מכריו להתפלל לשלומו

בסכנת חיים. אלי איפרגן (חדשות 2)

לבית החולים איכילוב בת"א הוזעקו הערב בני משפחתו של אלי איפרגן, תושב אשדוד שהותקף בשבוע שעבר בקסדה כאשר ניסה להפריד במהלך קטטה.

לדברי קרוביו של איפרגן בן ה-36, אב לשלושה ילדים, הרופאים שמטפלים בו עידכנו אותם כי מצבו הידרדר וכי נשקפת סכנה לחייו. בני המשפחה סיפרו כי מחר יתכנסו מומחים לדון במצבו של איפרגן, אך הם אינם אופטימים באשר לסיכויו לשרוד את הפגיעה החמורה.

"הוא בין חיים ומוות", סיפר אחד מחבריו בדאגה ותיאר את האווירה הקשה במקום: "המשפחה בוכה כל הזמן וזועקת לשמיים. האמא לא אוכלת לא שותה, אשתו נראית כמו מקל".

בני המשפחה מבקשים להתפלל לשלומו אלי מאיר בן שמחה איפרגן. "יש לנו עדיין תקווה בכל זאת", הם מסבירים.

מחר: משדר מיוחד מחגיגות ה-60 לגלי צה"ל

במקביל אמורה מחר המשטרה להגיש הצהרת תובע, לפיה יגישו במהלך הימים הקרובים כתב אישום בגין תקיפה חמורה נגד שי סגן, החשוד המרכזי בפרשה.

ביום חמישי האחרון שיחרר בית המשפט השלום בתל אביב  ממעצר את יחצ"ן מועדון הטוקטוק בת"א וקבע כי הוא אינו מעורב בתקיפה.

חוקרי מרחב יפתח שמטפלים בפרשה סיפרו לחדשות 2 כי הפרקליטות שמלווה את התיק טענה שאין צורך להחזיק ביחצ"ן, שצו איסור פרסום מוטל על פרטיו.

ניסה להפריד - והותקף

התקיפה האלימה אירעה ביום שישי לפנות בוקר, אחרי שהמועדון נסגר. אלי איפרגן, תושב אשדוד, שהבחין בקטטה בין שתי בנות וניסה להפריד בין הנצים, נתקל לפתע ביחצ"ן.

בין השניים התפתח ויכוח ולאחר מכן איפרגן עשה דרכו למכוניתו. אז, על פי החשד, הכה אותו שי סגן בראשו באמצעות קסדה של אופנוע.איפרגן התמוטט והובהל במצב קשה מאוד לבית החולים איכילוב בעיר, שהם אושפז בטיפול נמרץ כשהוא מונשם.

בעלי המועדון הביעו צער על האירוע ושיתפו פעולה באופן מלא עם המשטרה. "אנו שמחים שהיחצ"ן שוחרר לביתו והמשטרה קיבלה את גרסתנו", ציינו מנהלי המועדון שממשיך לפעול כרגיל.
מנגד זועמת משפחתו של הקורבן על כך שהיחצ"ן, שמבחינתם מעורב בפרשה, שוחרר.