רצח או התאבדות? הבעל שוחרר לביתו בתום חקירה

במח"ש מתחזק החשד שאשת השוטר ממצפה דני התאבדה ולא נרצחה, וזאת למרות שמוקדם יותר עלה החשד כי בעלה הוא שירה בה, וזאת לאחר שנמצא כי פצע הירי נמצא בעורפה. מוקדם יותר סיפר דובר מד"א-ירושלים לחדשות 2 באינטרנט כי שכניהם של בני הזוג דיווחו על ויכוח סוער שבסופו ירתה האישה בעצמה

התפתחות בחקירת מותה של הצעירה בת ה-30 שנמצאה היום בשעות הצהריים ללא רוח חיים בביתה ביישוב מצפה דני, הסמוך לירושלים. הערב החליטה המחלקה לחקירות שוטרים לשחרר את בעלה של האישה, השוטר שהיה חשוד בתחילה בכך שרצח אותה, וכעת מתחזק החשד כי היא שמה קץ לחייה ולא נורתה.

בחקירתו במשטרה העיד הבעל כי אשתו נטלה את אקדחו במהלך ויכוח בין השניים וירתה בעצמה בראש. מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי הבעל שוחרר לביתו עוד לפני כניסת השבת.

מוקדם יותר עלה החשד כי הבעל רצח את אשתו מאחר שחשד בה כי היא בוגדת בו. כשהגיעו השוטרים וצוות מד"א למקום מסר להם הבעל כי אשתו ירתה בעצמה במהלך ויכוח על הרקע הזה. לבני הזוג יש ארבעה ילדים משותפים.

"השכנים שהיו במקום דיווחו על ריב שככל הנראה פרץ בדירה בין הבעל לבין האישה והדיווח הראשוני היה כי היא פשוט ירתה בעצמה במהלך הוויכוח", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דני רוטנברג, דובר מד"א-י-ם.

לאחר שנבדקה הגופה, והתגלה כי האישה נורתה בעורפה, עלה החשד כי מדובר ברצח ולא בהתאבדות, אך עם זאת, כאמור, כעת חוזרים במשטרה לגרסה הראשונית שטוענת כי מדובר בסך הכל בצעירה ששמה קץ לחייה.

בהכנת הכתבה השתתפו יוסי זילברמן, עזרי עמרם ומשה נוסבאום

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק