חשד: בת 30 נרצחה על ידי בעלה השוטר סמוך לי-ם

במשטרה בודקים חשד כי שוטר בשנות ה-30 לחייו רצח את אשתו במהלך ויכוח, לאחר שחשד בה כי היא בוגדת בו. צוות מד"א-ירושלים שהגיע למקום מצא את האישה מוטלת על הרצפה ללא רוח חיים, ובתחילה חשד כי מדובר בהתאבדות במהלך ויכוח סוער. עם זאת, לאחר שנמצא כי האישה נורתה בעורפה, כעת החשד הוא שמדובר ברצח

צעירה בשנות ה-30 לחייה נרצחה בשעות הצהריים, ככל הנראה על ידי בעלה השוטר, בביתם של השניים במצפה דני, הסמוך ליישוב מעלה מכמש שליד ירושלים - כך חושדים במשטרה. צוות מד"א שהגיע לזירה קבע במקום את מותה של הצעירה.

על פי החשד, רצח הבעל את אשתו מאחר שחשד בה כי היא בוגדת בו. עם זאת, בתחילה עלה החשד כי הצעירה התאבדה בעקבות ויכוח שפרץ, ככל הנראה על הרקע הזה. לבני הזוג יש ארבעה ילדים משותפים.

"השכנים שהיו במקום דיווחו על ריב שככל הנראה פרץ בדירה בין הבעל לבין האישה והדיווח הראשוני היה כי היא פשוט ירתה בעצמה במהלך הוויכוח", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דני רוטנברג, דובר מד"א-י-ם.

עם זאת, כאמור, לאחר בדיקה ראשונית של הגופה, ולאור העובדה כי האישה נורתה בעורפה, כעת החשד המרכזי של המשטרה הוא שמדובר ברצח. נתון נוסף שנבדק הוא מי הזמין את האמבולנס שהגיע לדירה מיד לאחר הירי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק