החשוד ברצח הוריו בארה"ב נלכד בנתב"ג

אריק בלוצ'י, אמריקני בן 30 החשוד כי רצח את הוריו בסכין שלשום בניו יורק ונמלט, נתפס הבוקר לאחר נחיתתו בנמל התעופה בן גוריון בזכות תושייתה של דיילת שקלטה במי מדובר והזעיקה את כוחות הביטחון. בימים הקרובים הוא יוסגר חזרה לידי רשויות החוק בארה"ב

הדיילת עצרה את הרוצח הנמלט: אריק בלוצ'י בן ה-30, שדקר שלשום למוות את הוריו בארצות הברית ונמלט לישראל, נעצר הבוקר לאחר נחיתתו בנמל התעופה בן גוריון. בלוצ'י ניסה לרכוש כרטיס טיסה לבייג'ין היוצאת היום מן הארץ, אולם דיילת של חברת "לאופר" חשדה בו והזעיקה את המשטרה.

החשוד נמלט תחילה מנמל התעופה בניו יורק, שם עלה על טיסה לתל-אביב, שנחתה אתמול בשדה התעופה. רס"ב יועץ זנדני, רכז המודיעין של משטרת שדות התעופה, סיפר לחדשות 2 כי "הבקשה להסגרתו מארצות הברית הגיעה באיחור והחשוד כבר הצליח לעבור את שערי הכניסה ללא בעיה".

בלוצ'י כמעט והצליח להימלט שוב. כשהגיע לשלם עבור הטיסה לסין, הוא ניסה להעביר את כרטיסי האשראי שלו אך לא הצליח לקבל את האישור של חברת האשראי. דיילת קרקע של חברת "לאופר" שטיפלה בו, עלתה דקות לאחר מכן לחדר המנוחה, שם צפתה בדיווח חדשותי שנשא את שמו של אותו בחור שהגיע קודם לכן לעמדה שלה.

הדיילת העירנית מיהרה להזעיק את כוחות הביטחון, שאימתו כי אכן מדובר באותו אדם שאותו מחפשים כבר יומיים לפחות. בלוצ'י נעצר במקום ונחקר בשעה זו על ידי השוטרים שמשלימים כעת את התיאומים להעברתו לידי הרשויות בארצות הברית.

רצח את הוריו ונמלט לישראל

הוריו של בלוצ'י נמצאו לפני יומיים ללא רוח חיים בסלון ביתם בסטייטן איילנד שבניו יורק. בלוצ'י שחשוד כי רצח אותם, לקח את מכוניתם ונסע איתה לשדה התעופה, ממנו המריא ישירות לישראל. אחותו של החשוד, ונסה, שעזבה את בית הוריה בשל התנהגותו המוזרה של אחיה, סיפרה עם הגעתה לזירת האירוע כי "גופות ההורים שלי הושחתו לגמרי".

שוטרים שערכו חיפושים בזירת הרצח איתרו בה את הסכין ששימשה את בלוצ'י על פי החשד לביצוע הרצח, כשהיא מגואלת דם. אחותו סיפרה בחקירתה הוא התגורר בביתם של הוריו והחזיק בשלושה רובים לפחות. הוא עצמו הסתבך לא אחת עם רשויות החוק ואושפז בעבר על ידי הוריו בשל בעיות פסיכיאטריות.