הקלטת הלוהטת של הפוליטיקאי החרדי

בסיפור הזה יש את כל החומרים הדרושים כדי להיות טלנובלה עסיסית, אך הוא מתרחש דווקא בישוב חרדי בארץ. מאבק כוחות בין פוליטיקאים חרדים מביא אותם לשפל חדש. בישוב הופצה קלטת המתעדעת בכיר שצורך, כביכול, שירותי מין בחוף תל ברוך. בדיקה העלתה מדובר, ככל הנראה, בקלטת שפוברקה לצרכי הכפשה פוליטית

מתוך הקלטת (חדשות 2)

קלטת לוהטת במגזר החרדי: מאבקי כוחות בין פוליטיקאים ביישוב חרדי הביאו את אחד הצדדים לביים, ככל הנראה, קלטת בה נראה מתחרו צורך שירותי מין מזונה ממין זכר. הסרטון הופץ לתושבים רבים בישוב ומחולל סערה רבתי בישוב השמרני, לכאורה.

גורמים המקורבים לפרשה סיפרו לעיתון "ידיעות אחרונות" כי מטרת הקלטת היא לגרום להדחתו של צעיר חרדי שמונה לא מכבר לתפקיד בעירייה. הצלמים המוכשרים לא חסכו באמצעים. הם שכרו מכונית הזהה למכוניתו של בעל התפקיד הנחשק, וצילמו נסיעה לחוף הים בתל ברוך בתל אביב. שם נכנס למכוניתו של הפוליטיקאי נער ולאחר זמן קצר מושלך חפץ מהחלון, כנראה קונדום. המצלמה עוקבת אחרי המכונית עד וזו עוצרת מול ביתו של הבכיר החרדי.

"ראינו את החומרים ואנחנו מלאי כלימה וגועל נפש. אוי לבושה", נכתב במייל אליו צורף הסרטון. "העניין הפך לשיחת היום בישוב ואנשים לא מפסיקים לעסוק בזה", הודו גורמים המקורבים לפרשה. "גם מי שאומר בפומבי שזה חילול השם רץ אחרי זה הביתה ומתעדכן באינטרנט מה חדש", הם מוסיפים.

מקורב לבכיר שצולם כביכול מסר כי: " הוא ממשיך לפעול לטובת היישוב. אין טען להתייחס לכל עלילה או הכפשה זולה שמגיעה מגורמים שוליים".

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק