פרסום ראשון: אדם שהתחזה לרופא תקף מינית אם מטופל

אלמוני נכנס בשבוע שעבר למחלקת כירוגיה ילדים בבית החולים סורוקה והתחזה על פי החשד לרופא. הוא ניגש לאם שישבה לצד ילדה, וביקש ממנה להתלוות אליו כדי שיוכל לבצע בה בדיקה. לאחר שמישש את גופה וביצע בה מעשים מגונים נמלט. כעת הוא עדיין מסתובב חופשי

התחזה לרופא ותקף מינית. אילוסטרציה (רויטרס)

תקיפה מינית בלב בית החולים: אם שישבה ליד מיטת ילדה שאושפז בבית החולים סורוקה בבאר-שבע, הותקפה מינית על פי החשד בשבוע שעבר על ידי אלמוני שהתחזה לרופא. מעדותה עולה כי גבר שלבש חלוק, ביקש לערוך לה בדיקה במהלכה ביצע בה מעשים מגונים - ונמלט.

האירוע התרחש ביום רביעי שעבר במחלקת כירוגיה ילדים בבית החולים סורוקה בבאר שבע. אדם לבוש חלוק רופא ניגש לאם בשנות ה-20 לחייה, שישבה לצד מיטת ילדה שאושפז בשל מחלה. החשוד ביקש ממנה להתלוות איתו כדי שיוכל לבצע בה בדיקה רפואית.

"הסיורים במחלקה תוגברו"

מעט מבולבלת, הלכה האם בעקבותיו של האלמוני, שהחל לבצע בה בדיקות במהלכן מישש את גופה וביצע בה מעשים מגונים. בבוקר שלאחר האירוע ניגשה האם להנהלת בית החולים וסיפרה להם על האירוע הלא שגרתי, ולאחר בדיקה התברר כי כלל לא היה מדובר בחבר הצוות הרפואי של בית החולים.

האם שהותקפה החליטה אחרי מחשבה לא להגיש תלונה במשטרה נגד החשוד, שנמלט לאחר האירוע ומסתובב חופשי. בעקבות המקרה נתלתה הודעה במחלקת כירוגיה ילדים בו קוראים לצוות הרפואי "לפקוח עין" במטרה לזהות מבקרים חשודים.

בתגובה למקרה נמסר מבית החולים סורוקה כי "מדובר ככל הנראה, בעובר אורח שנכנס כמבקר למחלקה. מהמידע שנמסר לנו, לא ידוע כי הייתה התחזות לרופא. האם ששהתה במחלקה סירבה להגיש תלונה במשטרה. הסיורים באזור המחלקה תוגברו והצוות תודרך לדווח על כל תנועה של אדם חשוד".

הצטרפו למועדון "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק