"הירשזון נעצר כי הוא הבן-של"

האם אלרואי הירשזון נעצר רק בגלל הייחוס המשפחתי? כך לפחות טוען עורך דינו, אמיר עמרם. בנו של שר האוצר לשעבר הכלוא בגם עבירות שוחד, נעצר אמש בביתו בצפון ת"א בחשד לשימוש אישי בסמים מסוג מריחואנה. הירשזון נעצר עם עוד חבר - ושוחרר למעצר בית

עורך דינו של אלרואי הירשזון, בנו של שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, טוען שרודפים את מרשו בגלל ייחוסו המשפחתי. "אם זה לא היה הבן של הירשזון - לא היו עוצרים אותו", אמר עו"ד אמיר עמרם.

הירשזון הבן נעצר אמש על ידי המשטרה, בחשד שהשתמש בסמים. הוא נעצר יחד עם חבר שהיה עמו, שחשוד אף הוא בשימוש במריחואנה מסוג היידרו. בדיון הארכת מעצרו של הירשזון תיקנה המשטרה את החשדות מ"החזקת סמים מעל הכמות המותרת לשימוש עצמי" - ל"שימוש עצמי" בלבד.

השוטרים הגיעו לביתו של הירשזון בעקבות מידע מודיעיני וביקשו לערוך בו חיפוש. הבוקר הוא הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב, ובסופה שוחרר בערבות עצמית של 2,000 אלפיים שקלים.

הבן השני הואשם בנהיגה בשכרות

בחודש אוקטובר 2006 נתפס על ידי המשטרה בנו השני של הירשזון, ברק, אז בן 22, כשהוא נוהג בשכרות ועובר צומת באור אדום בשכונת רמת אביב. בדיקת ה"ינשוף" שנערכה לו עמדה על כמעט פי 3 מזו המותרת על פי החוק.

הירשזון החל באחד בספטמבר בשנה שעברה לרצות בכלא חרמון את את עונש המאסר שהוטל עליו - חמש שנים וחמישה חודשים. הוא הורשע בגניבה, מרמה, רישום כוזב וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות. על הירשזון נגזר גם קנס כספי על סך 450 אלף שקלים.

הצטרפו לפרויקט "חברי המערכת" - חדשות 2 בפייסבוק